Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a 2018 -as incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a 2018 -as incelekkel 2018 óta?

Figyelt kérdés

Egyedül 39f incelt (36f incel eredeti nevén) látom, hogy még mindig itt kommentel.


A blackpill mozgalom kicsit mintha olyan lenne, mint a punkok a 80 -as és 90 -es években. Ahogy a mónika show -ban a csávó mondta, jönnek új emberek, meg mennek régiek. viszont az egészből soha sem lesz tömegmozgalom, mindig marginális marad.



#blackpill #incel #tömegmozgalom
ápr. 5. 23:16
 11/97 A kérdező kommentje:
Csak ritkábban írok. 2021 -ben friss hús voltam, azóta viszont a blackpill rage -t felvátotta a depresszió
ápr. 6. 13:18
 12/97 A kérdező kommentje:

Azt is elismerem, hogy az aktivitásom egy idő után trollkodássá változott. Már az equal dating marketes kérdésben is sok válasznak ez volt a célja.


És én hozzam be a magyar köztudatba a bone smashinget is.

ápr. 6. 13:20
 13/97 A kérdező kommentje:

Érdekes részlet az equal dating marketes 2021 -es kérdésemből:


“2. A haverom párkapcsolatban van. Hogy ezt elérje 1 éven át szenvedett a Tinderen, jobbra húzott mindenkit, aki mem szuper kövér és randiznia kellet 30 lánnyal, mire volt 1 aki elfogadta. Neki még szerencséje volt, mivel matchelt lányokkal. Sok férfinak egyáltalán nincs semmi ezeken a platformokon.”


- Na azóta kidobta a barátnője és megint azzal menősködik hogy mekkora csajozómester a Tinderen.

ápr. 6. 13:26
 14/97 anonim ***** válasza:

Az a baj a blackpillel (és a redpillel is) hogy azért egy idő után már elmondtak róla mindent amit lehet és elfogy a téma. Ez jól érzékelhető itt is, ugyanaz a 10-20 téma pörög, kataton módon ugyanazokat ismételgetik, leírják hetente hogy egyenlo dating market, szex újraelosztás, Chadek, alfák, lapátáll, vadászszem tudja a fax mi egyéb.

Nincsenek új gondolatok, a legtöbb kérdés nem is kérdés, csak őrjöngés, önbántás, öngyilkos gondolatok és sehova sem vezető elmélkedés, amit az itteni incelek "társadalmi aktivizmusnak" fognak fel. Ez a blackpill közeg egy toxikus ismétlődő mentális maszturbációvá válik. Jó példa amúgy a 39f incel aki több mint egy évtizede írogatja ide ugyanazokat a dolgokat, ismételgeti hogy ő csóró ki tudja már mennyi időt belefektetve ebbe.


Külföldi fórumokon is érzékelhető hogy egyszerűen egy idő után nincs mit mondani a blackpillrol és mentális zavarokkal küzdő emberek duhongojeve válnak a fórumok. Nem véletlen hogy pl nagy tartalomgyártók mint WheatWaffles, Jacked&Stacked is próbálnak kicsit elmozdulni a klsszik incel témáktól. De volt olyan kezdetben nagyon felkapott tartalomgyártó aki teljesen le is állt vele mert toxikus, mentális tönkretevő őrjöngésnek érezte a végére már a blackpillt.


Van az a bontás hogy bármit csinálsz az idő mindenképp telik, és ez egy idő után szerintem erosen elveszi a blackpill vonzerejét. Mert bár vannak benne hasznos elemek, ha nagyon belecsuszol ebből leginkább depressziót meg valami fasza mentális zavart, szorongást fogsz kapni. Fórumok kommentelői erre ezrével szolgáltatnak példákat.

ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
50%
Téma mindig van, itt gyk-n most pl. az a legújabb, hogy a nők miért kezdtek gimis fiúk után rohangálni.
ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 A kérdező kommentje:
15: Ez gondolom a nyugati prettyboy trend. Mi mindig le vagyunk maradva 2 -3 évvel az angol blackpillhez képest.
ápr. 7. 13:51
 17/97 anonim ***** válasza:

15#

Ezt a gimisfiúk témát fogalmam sincs honnan szedték az incelek

Egyszerűen nem tudom miről van szó mert nem tudom mivel támasztják ezt alá, gondolom semmivel

ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
63%

Én az elmúlt 12 évben szinte folyamatosan kapcsolatban voltam ennek ellenére szerintem a blackpill 90%-ban a valóság. Az a 10% szerintem az, hogy nagy szerencsével, hosszú idő alatt bárki kaphat nőt ha nem túl válogatós. Tehát nem hiszem a blackpill azon részét amely azt mondja, hogy “it’s over”.

De egyértelműen egyenlőtlenségek vannak annak függvényében, hogy milyen testbe születsz férfiként. A legfontosabb amit megtanultam a blackpilltől, hogy a nők legalább annyira felszínesek, fontos a külső számukra, de inkább jobban. Tehát nem dumával, virágokkal meg udvarlással kell meghódítani a szíved választottját hanem első lépésben állkapoccsal és más fizikai paraméterrel, ez nagyon fontos. Ugyanakkor társas életben is értelmezhető a blackpill, hiszan a chadek szinte minden klikk, csoport élén vannak hierarchia szempontjából, nagy értéket képviselnek és nem az extra magasa intelligenciájuk miatt. Tehát legtöbbször hangadók.

Szerintem jobb ha az ember tudja ezeket, bár ezután kicsit vonakodva, undorral, elhúzott szájjal fog az emberiségre tekinteni de hát ez van. Inkább az igazság…

ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
51%

"Inkább az igazság…"

Na igen, pont ezért hívjuk pilleknek.

Elnézve a többség boldog tudatlanságát úgy hiszem mind megbánjuk egy kicsit az igazság ismerését, mint a Mátrixban

Dehát akkor sem tudunk már az igazság ismerete nélkül létezni többet, ha egyszer megértettük

Keserű az igazság, túlzottan is

ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
50%
Zavart elméjű látens válaszolók. Chadszopók.
ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!