Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a 2018 -as incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a 2018 -as incelekkel 2018 óta?

Figyelt kérdés

Egyedül 39f incelt (36f incel eredeti nevén) látom, hogy még mindig itt kommentel.


A blackpill mozgalom kicsit mintha olyan lenne, mint a punkok a 80 -as és 90 -es években. Ahogy a mónika show -ban a csávó mondta, jönnek új emberek, meg mennek régiek. viszont az egészből soha sem lesz tömegmozgalom, mindig marginális marad.



#blackpill #incel #tömegmozgalom
ápr. 5. 23:16
 31/97 anonim ***** válasza:

24-es vagyok.

Például tudom azt, hogy pont leszarom, hogy kinek milyen az állkapcsa. xd


Én 162 cm vagyok, a barátom pedig 172. Bocsi, nem találtam magamnál alacsonyabb partnert...(vagy nem is kerestem, mert nem ez alapján választottam párt?)


26: de, számít a külső is. De nincs ilyen, hogy valaki Chad vagy nem Chad, meg valaki 10-es, vagy 1-es vagy ilyenes meg olyanos. Az én barátom számomra 10-es lesz, és Chad. Egy másik nő számára pedig 5-ös lesz és nem Chad, mert neki nem az esete és nem ismeri a személyiségét.


30-as kifejtenéd kérlek, hogy milyen "tapasztalataim" vannak szerinted? :)

ápr. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
50%
XD elemezgetitek itt más férfiak magasságát meg állkapcsát, fantáziáltok mint 39f incel Vince. Autista elemezgetéseket toltok.
ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:

33#

És neked ez miért fáj?

Mi a franc közöd van éppen hozzá?

ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
61%
Hát én pár napja voltam egy házibuliban ahol egy elég jó lány barátom, aki nagyon szép lány bemutatta nekünk az új barátját. Jó fej volt a srác, jó stílusa volt minden és kb fél fejjel alacsonyabb volt mint én amikor egymással szemben álltunk. És ez most csak egy kiemelt példa mert ez az egyik legfrissebb.
ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
32#-nek szólt
ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
33 nem fáj, csak kicsit fura srácok, hogy ennyire ez hatja át a gondolataikat. Kíváncsi vagyok a mindennapokban hogy tudnak kommunikálni, intézni a dolgaikat
ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:

36#

Én meg inkább arra lennék kíváncsi hogy aki akkora nyomorult hogy idegeneket vádol homoszexualitással az vajon mekkora egy homokos maga?

Vajon a lányokat is szereti az ilyen, vagy csakis a fiukat dugná?

ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:

31: "30-as kifejtenéd kérlek, hogy milyen "tapasztalataim" vannak szerinted? :)"

Például nem vagy csak elvétve szembesülhettél olyan bánásmóddal, amilyennel egy ocsmány nő mindig. Bizonyára csakis az elbűvölő személyiséged miatt...

Persze a jelenlegi és a volt partnereidben is az ő csodálatos lényük fogott meg, és hogy szépen udvaroltak meg minden, ami kell - csak "tök véletlenül" pont vonzó külsejűek is (voltak), nem olyanok, hogy felváltva kerülget(ett) tőlük a sírás és a hányinger.

Próbáld ki/megmagyarázni nyugodtan, de azokat, akiknek olyan lapokat osztott az élet, amik miatt a fasz rosszabbik végén állnak (mint én is), nem fogod átverni a jól hangzó rizsákkal... Főleg, ha "öregek" is, mint itt 39F incel vagy én (~33), nem takony kis huszonévesek - mondjuk nekem már akkor is bőven világos volt minden...

30

ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:

37 a homoszexualitás nem vád hiszen nem bűn melegnek lenni. Ne pattogj pityipalko.


Amúgy kb nyílt titok a legtöbb blackpill fórumon hogy van egy csomó meleg annyira nem meglepő mert megszállottan férfiak külsején nyaladzanak, elemzik, csodálják olyanok akarnak lenni mint a Chadek. Néha már az a benyomás hogy az incelek jobban akarnak Chaddel dugni mint a nők.

ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:

39


Tehát akkor homoszexuálitás vádja nélkül nem is lehet kutatni azt, hogy kikre buknak, mit keresnek a nők?


Hát megmondom a tutit. Tegnap a plázában kajálva azt láttam, hogy a chad fejű srácok mind lányok társaságában voltak, általában 1 chad 2-3 lány felállásban. Jó kedélyűek voltak, vidámak, élvezték egymás társaságát, a csajok lelkesek és kipirult arcúak voltak.


A nem chad esetleg csúnyácskább srácok egymagukban ettek, és komorabb, szomorúbb arcúak voltak, nem voltak mosolygósak. Néhány hallgatott valamit a fülhallgatón át, némely csak nézett üresen maga elé miközben a kaját rágcsálta.

Ez a realitás. Plázában tesztelhető a legjobban. Bármikor elmegyek plázába enni, pofán csap a valóság és csak ha skizofrén lennék tagadhatnám le, hogy amit látok az nem igaz. Mint Pistike az állatkertben a zsiráf láttán: “Ilyen állat nincs is!”

ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!