Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a 2018 -as incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a 2018 -as incelekkel 2018 óta?

Figyelt kérdés

Egyedül 39f incelt (36f incel eredeti nevén) látom, hogy még mindig itt kommentel.


A blackpill mozgalom kicsit mintha olyan lenne, mint a punkok a 80 -as és 90 -es években. Ahogy a mónika show -ban a csávó mondta, jönnek új emberek, meg mennek régiek. viszont az egészből soha sem lesz tömegmozgalom, mindig marginális marad.



#blackpill #incel #tömegmozgalom
ápr. 5. 23:16
 61/97 A kérdező kommentje:
Amíg 39f rögtön az elején becsatlakozott, én vártam a golden eráig és akkor is kritikusan szemléltem a közösséget.
máj. 5. 11:49
 62/97 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy régen a két közösség között még nem volt ennyire éles a határ, mint ma."

Én sem incel, sem mgtow nem lehetek, amíg kapcsolatban élek, viszont szerintem butaság ez az ellentét a két tábor között.

39f incel szemlélteti ezt legjobban, aki látványosan köpködött a mgtow-ra, miközben a szemlélete jóval közelebb fekszik a mgtowhoz mint az incelekéhez

Nyíltan a nőkkel való kapcsolatok felszámolásának szükségességét hirdeti, és nem a lehetőségeket keresi. Gyakorlatilag egy szintiszta mgtow, aki megveti a mgtowt. A blackpill a mgtow édestestvére, nagyon kár ezért az ellentétért

máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:

"39f incel szemlélteti ezt legjobban, aki látványosan köpködött a mgtow-ra, miközben a szemlélete jóval közelebb fekszik a mgtowhoz mint az incelekéhez"



En tovabbra is azt mondom, hogy a manoszfera (redpill/blackpill/PUA/MGTOW/MSTOW) altal alkotott egyetemes nagykoalicio tudja rendberakni az elfajzott feministakat.



39F incel

máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:
62: De erről viszont ZG blackpill csinált egy videót, hogy régen ilyen elveket hírdettek a BP fórumokon is. A Tails/incelTV féle hozzáállás később jött - Ők azt hírdetik, hogy nem tudunk tenni semmit és nem fog változni semmi, minden egyre rosszabb lesz.. amíg nem lesz egy nagyobb háború, ami nyilván nem ilyen, mint ami most van.
máj. 5. 12:12
 65/97 A kérdező kommentje:
63: Azért a PUA -t ne vegyük ide. Ők valójában egy kategóriában vannak a bluepilled simpekkel szerintem, csak legalább nem kedvesen csinálják.
máj. 5. 12:14
 66/97 anonim ***** válasza:

"Ők valójában egy kategóriában vannak a bluepilled simpekkel szerintem"



Nalam a PUA volt a Blackpill eloszobaja.



39F incel

máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:
66: Sajnos én is onnan indultam és aktívan csináltam is. Viszont utána 1 évre átmentem a Redpill/mgtow közösségbe és még 1 -1.5 év volt, mire eljött a blackpill.
máj. 5. 12:26
 68/97 A kérdező kommentje:
De PUA magyarországon 2012 -ben?
máj. 5. 12:26
 69/97 anonim ***** válasza:

Persze, 2006-ban olvastam a Mystery Method-ot. Onnan indultam. A redpill-t kihagytam, mert a nok reakcioja egyertelmu volt. Vegul 2011-ben jutottam el a blackpill-hez, egy blogbejegyzes hatasara.



39F incel

máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:

"En tovabbra is azt mondom, hogy a manoszfera (redpill/blackpill/PUA/MGTOW/MSTOW) altal alkotott egyetemes nagykoalicio tudja rendberakni az elfajzott feministakat.":


Ezzel az elvvel sajnos az is a gond, hogy például ha a kommunista mozgalmat nézzük, akkor ők 1830 körül kezdték és 1848 felel meg 2014 -nek kb, amikortól egyértelmű volt, hogy melyik elvek győztek a mozgalmon belül.


Viszont utána további 71 évet(!) kellett várni, mire lett egy hosszabb távon is fennmaradó kommunista ország valahol és utána kezdett el jelentősen javulni a munkások életszínvonala nyugaton. Tehát ha győz a manoszféra, majd jó esetben csajozhatok 50 évesen végre.

máj. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!