Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a 2018 -as incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a 2018 -as incelekkel 2018 óta?

Figyelt kérdés

Egyedül 39f incelt (36f incel eredeti nevén) látom, hogy még mindig itt kommentel.


A blackpill mozgalom kicsit mintha olyan lenne, mint a punkok a 80 -as és 90 -es években. Ahogy a mónika show -ban a csávó mondta, jönnek új emberek, meg mennek régiek. viszont az egészből soha sem lesz tömegmozgalom, mindig marginális marad.



#blackpill #incel #tömegmozgalom
ápr. 5. 23:16
 51/97 anonim ***** válasza:
43%

46-os elliot rodger bluepilles lett volna akkor? Egyaltalan nem, es meg sorolhatnam a sok incelt akiknek semmi kozuk a bluepillhez. Abban meg egyet tudok erteni, hogy sokszor nincsenek tisztaban magukkal, de az nem azt jelenti hogy bluepillesek.


"Az a helyzet valójában hogy az incelek pont hogy azok akik nem nőgyűlölők, míg a blackpill akik felismerve a nők természetét törvényszerűen nőgyűlölővé válnak."


Dehogynem gyűlölik a nőket, a nőket okolják gyakorlatilag a világ összes problémája miatt, teljesen ilyen náci-zsidó szerűen.


"míg a blackpill akik felismerve a nők természetét törvényszerűen nőgyűlölővé válnak."


Ezzel viszont egyet tudok érteni, mert valóban ha nem is gyűlölik de problémásnak találják a nőket, viszont biztos kevésbé mint az incelek.


Én amúgy így összességében annyit tudok javasolni mindenkinek, hogy lehetőleg semelyik pillt se kövesse törvényszerűen, szerintem mindegyikben van valamennyi igazság, de mivel minden nő más és nem lehet őket úgy leszűrni mintha valami robotok lennének, ne kövesse senki semelyik pillt nagyon mert mindenkinél más fog érvényesülni, valamelyik nőt a kinézet fogja érdekelni, valamelyik nő nagyon karrierorientált de van olyan nő is akit meg lehet fogni egy jó humorérzékkel is.


És a "39f incelnek" pedig annyit javasolnék, hogy hagyd a p.csába az inceleket, mert szerintem nem vagy az, és ha elhiteted magaddal hogy márpedig közéjük tartozol, akkor ne vedd sértésnek hogy ezt mondom de biztos hogy soha nem fogsz találni senkit, mert te magad veszed el a lehetőséget magadtól.


46-os voltam

máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
(47esnek üzentem először*)
máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:

"elliot rodger bluepilles lett volna akkor?"

Az ő korában hol volt még a blackpill te szerencsétlen?

Ő egy öntudatos incel volt (blackpill tudatú, dehát az még nem létezett ugye) mentális defektel. Ugye akinek nincsen vesztenivalója az veszélyes, ezért volt belőle baj meg lesz is még.

Amúgy meg ha semmit nem tudsz valamiről, akkor mégis milyen alapon osztod róla az észt?

Mert tisztán látszik hogy halványfing gőzöd sincsen sem az incelekről, sem a pillekről, sem az incelgyűlöletről ami ugye feléjük irányul, sem a lenézésükről.

Mondom ezt olyan férfiként aki messze nem incel

máj. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:

53: Még nem volt annyira kiforrott a manoszféra meg nem volt ennyire egyértelmű a határ a mgtow, redpill és blackpill szemlélet között. Ettől függetlenül viszont az összes blackpill elmélet létezett már talán az oofy doofy -t leszámítva.


Másik dolog persze, hogy még nem volt Tinder, Instagram és Tiktok se, ahol ennyire kizárólag a blackpill valóság érvényesülne.

máj. 2. 19:16
 55/97 A kérdező kommentje:

1. Loveshy era(2008 -2011): Ekkor már megvoltak az elméletek, de nem voltak összefogva és maga a blackpill is csak Amerikában ment. A loveshy, meg puahate fórumokra ment a posztolás ahol a különböző pillek még keveredetek egymással.


2. Bronze era(2011 -2015): Az első nagy incelfórumok kora és a blackpill közösség születése. Ekkor már gyakorlatilag tudott mindenki mindent férfitöbblettől Chadpillig. Ebben az időszakban viszont a blackpillerek jellemzően sub5 kinézetű vagy mentálisan sérült munka helyett a pincéből posztoló lúzerek voltak.


3. Silver era(2015 -2019): A youtube és reddit blacpill korszaka. Ez volt az első alkalom, amikor a lúzereken kívül megjelentek a párkapcsolati piacról deportált normális/akár sikeres férfiak is a közösségben.. de áttörés nem volt.


4. Golden era(2019 -2022): Az időszakban a párkapcsolati piac annyira rossz lett, hogy átlagos emberek tömegei jelentek meg a közösségben. A reddit/youtube világán kívül megjelent a discord/telegram is. A Chadeken és looxmaxxingon túl komolyabb politikai és gazdasági témák is megjelentek a közösségben.


5. The great tfl fallout(2023 - 2024): A közösség hanyatlik, a nagy content creatorok nyugdíjban, discord aktivitás szinte nincs.

Ugyanakkor egyes dolgok mainstreammé váltak közben. Ma a munkahelyen először hallottam másoktól a normie szót(én 8 éve cenzúrázom magam erre tessék)

máj. 2. 19:35
 56/97 anonim ***** válasza:
Zavart elméjű fejtegetések. Megszállott lettél.
máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:

En mar 2012-ben hasznaltam az onkentelen colibatus kifejezest itt az oldalon.....



39F incel

máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
39f incel (Vince)
máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
57: Igen, te egy bronze era incel vagy, ugyanakkor a régi irásaidban még fel lehet fedezni sok mgtow közösségből származó dolgot is. Látszik, hogy régen a két közösség között még nem volt ennyire éles a határ, mint ma.
máj. 5. 11:44
 60/97 A kérdező kommentje:

56: Amikor először láttam, hogy van ilyen közösség, én nem hittem nekik, ehelyett 10 éven át próbálkoztam különbőző helyeken különböző módszerekkel. Sikerült 3 egyéjszakás kaland csúnya nőkkel, de kb ennyi, az első barátnő még továbbra se jött össze. Ráadásul közben az élet összes többi területe se jön össze nekem.


Hasonló helyzetben te is megszállott lennél.

máj. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!