Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem esik sose szó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik sose szó az incelek üvegplafonjáról, a csajozási üvegplafonról?

Figyelt kérdés

Bizony-bizony, nem csak a kiskosztümös nők szenvedik meg az "üvegplafont", amikor nem vállik mindegyikükből vezérigazgató meg elnök.


Az inceleknek is szembe kell nézniük az üvegplafonnal. Csak az övék kegyetlenebb. Több embert súlyt. Áttörhetetlenebb.


A csajozási üvegplafonról van szó. Mikor egy incel a szivét lelkét kitenné, de nem törheti át az üvegplafont, és nem tapasztalhassa meg a sexualitást. Nem kap imádó pillantásokat a nőciktől, mert az csak a chadeknek jár.


Ahogy a törtető nőcik nem lehetnek vezérigazgatók, úgy az incelek nem lehetnek "randipartnerek", "szeretők", "sexpartnerek". A karrierista nőciknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek vezető vagy", az inceleknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek sexisten alfa csődör vagy".

Csak az utóbbiakkal senki sem foglalkozik. Láthatatlanok.



#férfi #nő #üvegplafon #átlagos incel
ápr. 15. 17:47
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
58%

"Elég undorító, hogy azt hiszed, bárki is tartozik neked a top állással és beosztással."


És ez hogy jön ide, Bogárka? A férfiaknak miért tartoznak? Te szerencsétlen hímsoviniszta barom.

ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
52%

Az incel férfi számára létezik egy üvegplafon a munkahelyen is. Ha szeretnél akármilyen főnök lenni, bizonty meg kell tudnod mutatni, hogy vagy megy a csajozás, vagy feleséged/gyereked van. Enélkül a munkatársak nem fognak tisztelni és nem fogsz tudni előrejutni.


Valójában a munkahelyi üvegplafon szintem mindenkit érint, csak a többség nem hangos(a nők meg igen).

ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
54%

9es az is elég undorító hoyg ti eldöntitek idegen férfiakról hogy nekik a magány és a megalázàs jár


Az üvegplafon csak férfiak életében létezik, példának ott van von der leyen aki brüsszel félistene pedig teljesen alkalmatlan a hatalomra és csak károkat okoz

Ő is csak a nősége miatt lehet ott ünnepelve


Egy incel pasi viszont a csillagokat is lehozhatja az égről akkor sem jut neki nő

ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
95%

Személy szerint nem döntök senki élete felett, egyszerűen nem az én dolgom. Nem foglalkozok vele, elvégre nem tartozok neki semmivel (ahogy ő sem nekem).

Éljen, ahogy szeretne, de engem hagyjon ki belőle, ha engem ő nem érdekel. Nem lehet senkiből szeretet kikényszeríteni.

ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
77%

"elég undorító hoyg ti eldöntitek idegen férfiakról hogy nekik a magány és a megalázàs jár"


Nem Mucuka. Én csak a saját életem felett döntösk, és én döntöm el, hogy akarok-e kapcsolatot az adott jelentkezővel vagy nem. Neked sem kell olyannal kapcsolatban lenned, akivel nem akarsz. Nekem sem.

ápr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem értettem a magány részt a vekengésből. Egyedül vagyok 1,5 éve, de kicsit sem vagyok magányos. Sőt, kicsit túl zsúfolt a táncrendem, kapcsolat, barátság extrák, szerető stb. nélkül is. Majdnem minden napra jut valami, vagy barátok, vagy család, vagy munkahelyi plusz dolog (eleve emberekkel foglalkozom, tehát, már ott sok szociális energiám elmegy).

Ha neked annyi az élet, hogy robotolsz, ahol senki nem szól hozzád, mert valóban rühellnek, majd haza buszozol kussban és reggelig az utcára se lépsz, az nem azért van, mert nincs nőd.

Azt, hogy hiányzik a párkapcsolat, a szex, az, hogy valaki vágyjon rád, azt értem. De a magány azt feltételezi, hogy a teljes szociális hálód hiányzik. Ezt meg a külsődre fogni igen beteges, bár tudom, hogy rendre megteszitek.

ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
71%

16os és mit csináljon akit önhibáján kívül kitaszít a társadalom?


Én próbáltam mindig barátkozni de maximum addig jópofiznak amíg ki tudnak használni vagy valami előnyük származik belőle


Ma már csak érdekkapcsolatok vannak ha az embereknek nincs belőled valami nyereségük akkor megaláznak és kitaszítanak


Munkahelyen is annyit sikerült elérni hogy pár emberrel odaköszönümk egymásnak a többi bármikor kitúrna


Ha a nők megtudják hogy nincsenek barátaid, kapcsolatrendszered akikkel együtt jártok nyaralni, drága étermekbe rendezvényekre akkor az instant kukázást jelent, egy unalmas pasival nem lehet megjelenni a közösségi oldalakon


26/incel

ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
56%

17, nem tudom, ilyet még nem láttam. Nehezen hiszem el, hogy van ilyen, de tegyük fel, hogy létezik. Keressen másik közeget.

Szerencsére ahol én élek, nem így működik a "társadalom". Ha valaki mindig, mindenhol kirekesztődik, annak oka van. Az okot kell megkeresni.

ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
58%

18 leírtam ronda vagyok és csóró nincs belőlem senkinek anyagi haszna, a kinézetemmel se lehet menőzni,


ez van csak egy kollektíven lenézett munkás vagyok akinek nem jut se barátok se nö


26/incel

ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
70%

És a többi kollektíven lenézett munkásnak mi baja veled?

A barátkozáshoz nem kell jól kinézni. Azt aláírom, hogy vannak, akik érdekből keresik az embert, de, a környezetemben mindenkinek vannak barátai, évek, akár évtizedek óta. Az is egyfajta érdek, hogy jól érezzem magam a másikkal. Ha valaki jó társaság, keresik a többiek. Ha nem, marad a "rendes" érdek, az egyoldalú érdekkapcsolat.

De ez meg nem a külső, vagy a kereset miatt van.

ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!