Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem esik sose szó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik sose szó az incelek üvegplafonjáról, a csajozási üvegplafonról?

Figyelt kérdés

Bizony-bizony, nem csak a kiskosztümös nők szenvedik meg az "üvegplafont", amikor nem vállik mindegyikükből vezérigazgató meg elnök.


Az inceleknek is szembe kell nézniük az üvegplafonnal. Csak az övék kegyetlenebb. Több embert súlyt. Áttörhetetlenebb.


A csajozási üvegplafonról van szó. Mikor egy incel a szivét lelkét kitenné, de nem törheti át az üvegplafont, és nem tapasztalhassa meg a sexualitást. Nem kap imádó pillantásokat a nőciktől, mert az csak a chadeknek jár.


Ahogy a törtető nőcik nem lehetnek vezérigazgatók, úgy az incelek nem lehetnek "randipartnerek", "szeretők", "sexpartnerek". A karrierista nőciknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek vezető vagy", az inceleknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek sexisten alfa csődör vagy".

Csak az utóbbiakkal senki sem foglalkozik. Láthatatlanok.



#férfi #nő #üvegplafon #átlagos incel
ápr. 15. 17:47
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
41%

A többi munkás is csak akkor áll velem szóba ha valamit nyerhetnek rajtam pl rámsóznak melót vagy kölcsön akarnak kérni


Engem az udvari dohányzóba is mindig kiröhögnek ezért csak a kukák mellett gyujthatok ra szünetbe


A régi helyen legalább voltak akikkel elmentünk egy bódékocsmába sörözni de az se barátság


Az is nehezíti hogy 26 évessen fiatal vagyok a Munkahejeken jellemzően 40 és felettiek a melósok és 26 vagyok nincsenek velem korabeliek mert manapság úgy divat hogy vagy 30 éves korig járnak valami sznob egyetemre hogy megfelejenek az evárásokanak, ott jönnek a beképzelt barátságok


Nekem nincs lehetőségem barátkozni sem

ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
66%

A munkatársaim többsége 60 körüli, aki nem, az is 40 fölötti, szinte mindnek annyi idős gyereke van, mint én vagyok. 22 évesen kezdtem (egyetem után) itt dolgozni, 0 munkatapasztalattal. Semmi gondom nem volt a beilleszkedéssel, nem piszkáltak, nem rekesztettek ki, sőt.

Ha valaki örök különc, az azért van, mert ő csesz el valamit. Egy-egy helyen lehet balszerencse, vagy undok társaság, de ha valaki örök kirekesztett, az okkal van.

A tanácsom továbbra is az lenne, hogy, egyrészt találja ki az illető, mit baltáz el rendre, másrészt keressen olyan helyet, ahol megtalálja a hangot a többiekkel.

Nekem nagyon kevés barátom van, pontosan tudom miért. De, aki van, az egyik se az egyetemről, bár ott is volt több, akivel nagyon jól éreztük magunkat akkoriban, aztán elváltak útjaink. Miattuk volt jó az egyetem.

Ha tök egyedül van valaki a világban az tényleg rémes lehet, de a többség nem így él.

ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
38%

"Azt, hogy hiányzik a párkapcsolat, a szex, az, hogy valaki vágyjon rád, azt értem."

Ha ezt érted, akkor értened kéne mindent. Mi a fenét nem értesz még?

Minek barátkozni amikor te mindig kitaszított leszel mások szemében akik lenéznek? Le fognak nézni mert nincs nőd, jóérzésű ember pedig nem akar barátkozni olyanokkal akik ugyis lenézik

Így nincs szükség barátokra, nő nélkül egyáltalán nincs

ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
52%
Aki incel "ideológiát" követ, az ne csodálkozzon.
ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
52%

23


Én életemben nem találkoztam olyan emberrel, akit azért néztek volna le, mert nincs nője... Honnan veszitek ezt a baromságot?

ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
32%

25#

Kit érdekel kivel találkoztál

Lenézik, mindig lenézik az ilyen embert, ha már hosszútávon nem látnak melletted nőt, nem beszélsz nődről akkor elég jól tapasztalható a megvetés.

Ellene tenni nemigen tud az ember, és persze senki nem kíváncsi az ilyen lenézésekre, ezért fordul befelé az ember.

Ma már van nőm, és pontosan érzem a különbséget, ég és föld.

ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
61%

26


Te szimplán egy beteg ember vagy, akinek pszichés problémái vannak, ez tisztán látszik az írásodból is.

ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
31%

27#

Lenyűgöző érvelésed van gratulálok!

ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
61%

28


Ez nem érvelés hanem tény volt, a kettő nem ugyanaz.

ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
13%

29#

Ja persze hiszen érved az nem is volt. Csak kisiskolás szinten vagdalkozni tudsz ha nem találod a vélt igazadat. Mivel mást úgysem tudsz így rádhagyom

ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!