Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem esik sose szó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik sose szó az incelek üvegplafonjáról, a csajozási üvegplafonról?

Figyelt kérdés

Bizony-bizony, nem csak a kiskosztümös nők szenvedik meg az "üvegplafont", amikor nem vállik mindegyikükből vezérigazgató meg elnök.


Az inceleknek is szembe kell nézniük az üvegplafonnal. Csak az övék kegyetlenebb. Több embert súlyt. Áttörhetetlenebb.


A csajozási üvegplafonról van szó. Mikor egy incel a szivét lelkét kitenné, de nem törheti át az üvegplafont, és nem tapasztalhassa meg a sexualitást. Nem kap imádó pillantásokat a nőciktől, mert az csak a chadeknek jár.


Ahogy a törtető nőcik nem lehetnek vezérigazgatók, úgy az incelek nem lehetnek "randipartnerek", "szeretők", "sexpartnerek". A karrierista nőciknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek vezető vagy", az inceleknek nem mondják, hogy "ah, milyen remek sexisten alfa csődör vagy".

Csak az utóbbiakkal senki sem foglalkozik. Láthatatlanok.



#férfi #nő #üvegplafon #átlagos incel
ápr. 15. 17:47
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
76%
Meg kéne érteni, hogy senki sem tartozik nektek a szerelmével, a barátságával, a vonzalmával, de még csak az idejével sem. Nem kérhettek olyan számon másokon, amihez semmi jogotok sincsen.
ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
82%

30


Akinek pszichés problémája van, annak nem érvelünk mert teljesen felesleges, neki abban segítünk, hogy tájékoztatjuk milyen szakembert kellene felkeresnie a problémája kezelése érdekében. Akinek infarktusa van, az nem fog meggyógyulni attól, mert azt mondod neki, hogy "látod, mondtam én hogy ne dohányozz annyit".


Tehát egy pszichológust keress fel első körben, ha ő szükségesnek látja akkor tovább irányít a pszichiátriára.

ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
13%

32#

Neked nem segítene a pszihológus, inkább a pszihiátrián kezdjél, mert a pszihológus csak azzal tud mit kezdeni aki legalább emberien kommunikálni képes

Te messze vagy ettől

ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
82%

33


Ez elég gyengére sikeredett. Teljesen emberien kommunikáltam, sajnálom, hogy nem vagy képes beismerni, hogy pszichés problémád van. 🙂

ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
12%

34#

Már elnézést de te vagy képtelen érvekkel alátámasztani a mondanivalódat, tehát te vagy itt a nyomorult. Ez tény

Az én pszihés problémámról meg ugye lóf@szt sem tudsz, tehát az meg légbőlkapott szövegelés semmi több.

Miről is beszélsz akkor tulajdonképpen?

ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
17%

32 a pszihiáter csak agy kimosó tabletákat ír fel az szerinted segítség?


Akkor már lehet az ember alkoholista is azokat mégis lenézik a nők, aki szedi a dilibogyókat az meg rendben van, pedig ugyan az a drog függőség mind a kettő


Amúgy a pszihiáter nem orvosolja se a rondaságot se a csóróságot tehát inceleknek NEM tud semmit segíteni


Nekünk inceleknek pont a sikertelenségtől alakulnak ki mentális problémáink, én is vidám nyitott ember voltam amíg el nem jőtt a csajozás ideje


Ott tettek tőnkre

ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
61%
Semki nem tett tönkre. Magadat tetetd tönkre. Senki nem tartozik neked semmivel. ROnda embereknek is van párjuk. Nme egyet ismerek.
ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 tamsin540 ***** válasza:
71%
#26 Ok hogy van csajod. Most akkor miért kell a semmin vergődni? Inkább hozz ki minél többet a kapcsolatodból.
ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
23%

38#

Attól hogy van csajom, még érvelhetek a hazugságságaitok ellen. Folyamatosan megy a vetítés meg áldozathibáztatás minden vonalon, amiből nem kérek

Szerintem bőven belefér a kapcsolat mellett

Hazugságokkal etettek egész életemben, hazugságokkal etetnek minket mindenhol, és itt a gyakorin legalább ki lehet mondani a valót, hogy hazudoztok

Igaz hogy le leszek pontozva ezért de mit számít ez?

Legalább szembesültök itt a valósággal is néha

ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
62%

39


Nincs neked senkid, egy szerencsétlen böszme vagy :D


Kellenek is a hozzád hasonló lúzerek, legalább van kin röhögni.

ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!