Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogyha 23 évesen valakinek még nem volt semmilyen párkapcsolata és szexuális élménye? Ez okozhat problémákat a későbbiekben?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 10:44
1 2
 1/20 Paul Atreides ***** válasza:
82%
Okozni okozhat, de elsősorban a saját (esetleges) frusztráltsága lesz a fő a gond. Ha ilyenről viszont nincs szó, akkor nem lesz belőle különösebben baj.
ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Már lefőtt neki a kávé.
ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 gergelice16 ***** válasza:
92%
#1 jól írja. Nem baj, de az önbizalomhiány könnyen megnehezítheti a későbbi ismerkedéseket. Ha ezen túl tud lépni az illető, akkor szerintem nem okozhat ez problémát. A szexuális résznek pedig a helyedben még örülnék is. Az emberek többsége fiatalként belerohan a szűzesség elvesztésébe, anélkül hogy tisztában lenne a szex lelki vonatkozásaival. Emiatt sokan hátrányból indulnak a későbbi kapcsolatokban. Te viszont még sokkal könnyebben meg tudod valósítani azt, hogy a későbbi kapcsolataidnak a szeretet és a bizalom legyen az alapja, ne a szexualitás.
ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is későn érő voltam, jobban mondva a családom miatt inkább nem ismerkedtem. A hátránya az lett, hogy tapasztalatlan maradtam és szégyenlős :/ Persze simán behozható a lemaradás, de én nem sokat pasiztam később se. Kimaradtak a kamasz szerelmek és tapasztalás, felfedezés.
ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, én 23 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet.


Nem vagy lemaradva semmiről, csak azért ne jöjj össze valakivel, hogy ne legyél egyedül!

ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Alapból nem, de mivel a magyarok mindenbe belekötnek a másik irányába, így bármire fel kell készülni.
ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Nőként semmiképpen nem okozhat, férfiként viszont eképp eláshatod magadat. Ez esetben nagyon nem mindegy az illető neme
ápr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak tovább rombolja az önbizalmam hogy egy ilyen alapvető emberi dolgot nem csináltak még 22 évesen. Mások 13-14 évesen szexelnek, én meg még csak nem is csókolóztam.
ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*nem csináltam
ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza?
ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!