Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hihetik a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hihetik a nők, hogy elhisszük azt a kamut társkeresőn, hogy "bocsi de nem kaptam értesítőt" vagy "nem járok fel ide"? Mit hitt, hogy majd csak úgy abbahagyom a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tehát beszélgetés közben eltűnik, majd 2 nappal később megjelenik, hogy jajj nem kapott értesítőt.

Ezek szerint csak én gondolom komolyan az ismerkedést és hiszem, hogy a másik ír, ezért felnézek (ha nem kapnék értesítőt, mert persze érdekes módon az egész országban csakis én kapok, ez valami ingyenesen prémium szolgáltatás lehet, amit sose kértem, mégis mindig kapom), és nem fordítva.

Másrészt logikus is, hogy az ismerkedés és a társkeresés annyira fontos, hiszen a jövőmet tervezem a másikkal, hogy nem lehet kispórolni az időt és a bizalmat. De mikor ezt kell magyaráznom, úgy érzem, hogy ezek az emberek egy 5 éves felelősségi színvonalán vannak. Amiben van is valami, hiszen minden megromlott kapcsolat mögött ott van az éretlenség.


ápr. 16. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában látod mikor volt utoljára online a másik match után, tehát nehezen kamuzna. Én van hogy hónapokra letörlök egy appot, ha valaki nekem törlés után ír vagy matchel velem, az valóban várhat egy darabig.
ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem hagyod abba olyannal a beszélgetést, aki offol? Olyan emberrel tervezed a jövődet, aki leszar?
ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam a jövőmet tervezni egy profilképpel meg leírással, de kinek mi. Meg úgy általában a chatelős szakasz az krvamessze van a jövőtervezéstől.😃 Persze abban igazad van, hogy beszélgetni kell, hogy eljussunk odáig, hogy egyáltalán elkezdjek azon gondolkodni, hogy ezzel az emberrel el tudok-e képzelni hosszú távon valamit.

De baromi nehéz pár chatelgetés alapján annyira megkedvelni valakit, hogy eszembe jusson, hogy írt-e. Ahhoz már randi is kell, mert bármilyen fura, amíg ott tartunk, hogy az illető Robi, 29, szereti a kutyákat meg kirándulni és jó spagettit főz, addig egy idegen, akin nem gondolkodom a szabadidőmben.

ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elképesztő, hogy miket írtok. :D


1: sajnálom, de tinderen nem látszódik, mikor volt utoljára aktív, olyat láttam, hogy valaki töltött fel új képet később, amit csak úgy tehetett meg, hogy visszajött, tehát látnia kellett, hogy írok, igaz, ő nem is írta, hogy bocsi, nem láttam - a kérdés azokra szólt, akik ezt írják

2: nyilván abbamarad a beszélgetés, ha nem válaszol, nemde?

3: nagyon jól elkezdtél egy gondolatmenetet, aztán megcáfoltad. a lényeg az, hogy nem egyes személyre értve tervezed a jövőd hanem általánosságban, ha már regisztráltál társkeresőre akkor vedd komolyan a hozzáállást; nekem az a furcsa, ha nem vagy kíváncsi arra, hogy írt-e valaki

ápr. 16. 21:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4# Igen, de nem lehet erőltetni. Ha nem jut eszembe, mert fontosabb a meló, az otthoni teendők, rohadt fáradt vagyok épp és inkább benyomom a Netflixet minthogy chateljek valakivel, stb, akkor nem tudom betervezni, hogy na márpedig én most párt akarok idén találni, szóval minden nap 18:00-20:00 között chatelni fogok a Tinderen. Ennek magától kellene jönnie.

De részemről pont emiatt inkább 1-2 napon belül randiznék az illetővel és ha szimpi, akkor lehet átmenni Messengerre és onnantól is 2-3 naponta találkozni. Semmi értelmét nem látom, hogy Tinderen kerülgessük egymást hetekig.

ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
persze, találkozó a cél, de ha odáig se jutunk el, mert már egy nap után a mentegetőzés megy, akkor hiába ezt szeretném, ha a másik alkalmatlan mindenre is
ápr. 16. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egy idegennek elszámolni vagy kötődni?
ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Miért fogadkozott akkor, hogy bocsi, nem kapott értesítőt? Logikád szerint ezt se kellett volna írnia.
ápr. 16. 21:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszol, akkor tovább mész. Minek faggatni? Ismeretlen embereket ne kérj szamon. Nem jön le neked, hogy nem érdekled?
ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"(ha nem kapnék értesítőt, mert persze érdekes módon az egész országban csakis én kapok, ez valami ingyenesen prémium szolgáltatás lehet, amit sose kértem, mégis mindig kapom)" - valszeg csakis te, a beállításoknál ki lehet kapcsolni az értesítések küldését, kb mindenkinek ez az első, mert nagyon zavaró. Amikor időm van, pl meló után, akkor felnézek, de mivel van életem, nem fogom nonstop vizslatni, meg ráfüggeni, mint valami gyógyegér. A jövőmet tervezni egy vadidegennel pár fotó meg néhány mondat után? Lol. Aki szimpatikus, azzal átmegyek más platformra, megbeszélünk egy randit, aztán vagy alakul valami vagy nem, de az biztos, hogy a hátam közepére sem hiányzik egy olyan agresszív fazon, aki vadidegeneket számoltat el, ugyanis semmiféle magyarázattal nem tartozom senkinek, hogy miért nem akarom vele folytatni a beszélgetést.
ápr. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!