Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hihetik a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hihetik a nők, hogy elhisszük azt a kamut társkeresőn, hogy "bocsi de nem kaptam értesítőt" vagy "nem járok fel ide"? Mit hitt, hogy majd csak úgy abbahagyom a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tehát beszélgetés közben eltűnik, majd 2 nappal később megjelenik, hogy jajj nem kapott értesítőt.

Ezek szerint csak én gondolom komolyan az ismerkedést és hiszem, hogy a másik ír, ezért felnézek (ha nem kapnék értesítőt, mert persze érdekes módon az egész országban csakis én kapok, ez valami ingyenesen prémium szolgáltatás lehet, amit sose kértem, mégis mindig kapom), és nem fordítva.

Másrészt logikus is, hogy az ismerkedés és a társkeresés annyira fontos, hiszen a jövőmet tervezem a másikkal, hogy nem lehet kispórolni az időt és a bizalmat. De mikor ezt kell magyaráznom, úgy érzem, hogy ezek az emberek egy 5 éves felelősségi színvonalán vannak. Amiben van is valami, hiszen minden megromlott kapcsolat mögött ott van az éretlenség.


ápr. 16. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"a másik alkalmatlan mindenre is" - a másik, ja. Ha pár mondat után mindenki offol téged, akkor mondjuk nem másokkal van a probléma. Minden megnyilvánulásodból süt a kontrollmánia, az agresszió, mindent is jobban tudsz mindenkinél, humort, szellemességet, figyelmességet, vitakultúrát nyomokban sem tartalmaznak a soraid. Zsuzsi nem válaszol két napig = Zsuzsit nem érdekled, ezt megfejteni azért nem egy atomfizika, törlöd a matchet és kész, nézelődsz tovább, de mondjuk normálisan, nem ilyen élethalál kattant módon.
ápr. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Meg fogsz döbbenni, de leállítottam az értesítéseket tinderre. 2 másodpercenként pittyegne a telefonom, ha kapnék értesítést.

Dolgozok, munka közben nem társkeresőzök. 8 + 2 óra az utazás oda-vissza.

Hazaérek, szeretnék foglalkozni a háziállataimmal (döbbenet mi?fontosabbak, mint a tinderes vadididegen), takarítani, zuhanyozni, főzni, stb. + 3-4 óra.

Hobbijaim is vannak +2 óra.

Este ha van is kedvem tárakeresőre felnézni, szelektáltan válaszolok.



"hiszen a jövőmet tervezem a másikkal, hogy nem lehet kispórolni az időt és a bizalmat" rohadtul nem tervezem a jövőmet egyikkel se 🤡🤡🤡🤡

Ismerkedünk.

Ismerkedés = jelentése az emberek közötti kapcsolatfelvételre utal. Ez lehet baráti, romantikus vagy üzleti jellegű ismerkedés. Az ismerkedés során általában megismerjük egymás érdeklődési körét, személyiségét, életstílusát és értékrendjét. Az ismerkedés fontos szerepet játszik az emberi kapcsolatok kialakításában és fenntartásában.


Az ismerkedés alatt általában inkább arra jövök rá, hogy nem érdekel az illető. A teljes ellentétem/csak magáról beszél.

Megkönnyítené a dolgot ha kitöltenétek a profilotokat, és nem kellene akkor feleslegesen beszélgetni.

" 5 éves felelősségi színvonalán"

Te meg szerintem egy pszichiátriai eset határát súrolod. Agyadra ment a sok sperma, vagy mi? Egy igazi idegbeteg állat vagy.

Nem te vagy a világ közepe. Attól, hogy valaki szóba állt veled, nem fogja dobni az addigi napi rutinját és csak veled írogatni.

Vegyél be pár szem frontint, hátha normálisabb leszel.


Olyan nyomulós idegbeteg vagy. Tuti nem akarnék veled találkozni. Egyszer bekattansz mert nem válaszolok, és még bántanád az állataimat is.

Nekem ez jött le.

Ez a lassú válaszolás egy jó teszt. A hozzád hasonló idegbetegeket ki lehet szűrni.

ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet szetkapcsolni is, es akkor az a szelekcio. Persze bantanam az allataid, es meg en vagyok az idegbeteg. :D
ápr. 17. 07:25
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért amit a 12-es írt az tényleg durva, de felfoghatnád egy kicsit lazábban. Nem mindenki van ennyire ráizgulva a társkeresésre. A legtöbben úgy vannak vele, ha jön valaki jön, ha nem , akkor nem. Ha ír, akkor ír, ha nem ír, akkor úgy is jó. Ilyenkor még nem fogja meg annyira az ember a másikat, hisz csak képeket lát, meg egy leírást. Lehet, ha türelmesebb lennél és nem kérnél számon senkit, akkor mondjuk jobban menne. Nem ártana egy kis önismeret és önkontroll.
ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem idegbeteg vagy, azért nem kellesz senkinek se
ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!