Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csinos vékony vonzó nők általában szinglik, viszont a duci nők pedig legtöbbször foglaltak ?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
10 És ha ez a top külsejű ember 20 év múlva megöregszik, és már nem top külsejű, akkor lecseréled-értjük.
ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
*már nem top külsejű, hiába gyúr, csak jönnek a ráncok, meg egyebek, mint potencia probléma a szerektől..
ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

#22

20 év múlva én se leszek top külsejű, de amíg igen, addig ki is élvezem.

ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
24 Akkor kölcsönösen lecserélitek egymást-értjük:D
ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Az utóbbiak sokkal jobban extrovertáltabbak, nyitottabbak.
ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én is "jó csaj" vagyok, de nem minden a szép pofi, ehhez személyiség is kell. Egy filmben volt egy olyan mondat, hogy " én dagi vagyok és szép,te meg vékony és ocsmány. Én lefogyok,és te?"

És nem,nem vagyok túlsúlyos, még mielőtt...🙂

ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%
Elképesztő, hogy ez a 21. században még téma. Miért fáj bárkinek az, ha egy duci lány foglalt? Miért van elsőbbsége egy vékonynak?
ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miért állítasz olyat ami nem igaz?
ápr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!