Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lemondani a párkapcsolat iránti vágyról?

Figyelt kérdés

Igen, tereljem a figyelmem, de egész egyszerűen a csapból is ez folyik. Utcán látom a párokat, interneten, stb. Irigységgel tölt el. Úgy érzem mások jobbak nálam. Én meg egy alsórendű kis féreg vagyok amiért nem vagyok képes egy olyan alapvető emberi dologra mint a párkapcsolat. Ha nőkre gondolok szexuálisan, akkor meg egy perverz beteg állatnak érzem magam. Úgy érzem hogy nekem nem is szabad ilyenekre gondolni, mert a való életben nem csinálhatok ilyet.


Igen, pszichológus. Csak fene drága és tb-s gondolom nem olyan jó. Igen, kifogás. Na de akkor mondja meg nekem valaki hogy mégis hogyan segítene ezen pszichológus. Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok? Mert olyat a büdös életben nem fog találni, az egyszer biztos.



ápr. 29. 10:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
13%

"Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok? Mert olyat a büdös életben nem fog találni, az egyszer biztos."


Akkor miért nem leszel több?

ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%
Orvos azon segíthet hogy el kötöd rá a pénzed. 😁 elkölti ő helyetted. Adhat pár jó tanácsot de azon neked kell változtatni. Ha kövér vagy akkor nem fog helyetted lefogyni. Ha csóró vagy nem fog helyetted 3 munkát vállalni , nappalin diplomát szerezni, nyelveket tanulni hogy aztán több legyen a fizud ami már elég egy nőnek.
ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogsz tudni lemondani róla, de megbékélhetsz azzal a tudattal, hogy nem lesz. Másban találsz magadnak boldogságforrást.
ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

"Akkor miért nem leszel több?"


Kérlek magyarázd meg hogyan. Rengeteg fejlődtem az elmúlt hat évben több téren is, de semmi változás nincs ebben a tekintetben. Minden nő csak barátként tekint rám, nem mint férfiként.


Ez nem épp nemi egyenlőség. Nőknél lehet harsány vagy félénk, mindkettő kelendő. Férfiak esetében meg ha visszahúzódó vagy, még ki is nevetnek ha esetleg ismerkedni szeretnél.

ápr. 29. 10:42
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

"Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok?" És nőként itt jön be a félelmem, hogy a pasiknak mindegy, csak nő legyen. Mindegy kicsoda, micsoda mint ember, legyen egy lyuka amibe berakhatod.

És ezért sem találsz senkit.


A pszichológus tud segíteni az önértékelési és motivációs problémákon, amik megállítanak abban, hogy fejlődj. A halogatáson is esetleg és a nőkhöz való hozzáálláson amik valószínű korábbi traumákból erednek.

ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
8%
Ismerem az érzést! Gondolj bele, egy nő nem a biztos szex és a boldogság záloga. Lehet hogy lenne nőd, csak éppen a szextől tilt el. Egyszerűen azt mondja, nincs szex. Nem egy napig, hanem folyamatosan. Ugye milyen jó lenne ezek után egy barátnő? Örülj hogy egyedül vagy!
ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%
Aki szexért akar barátnőt, az inkább szerezzen egy szexbarátot vagy többet, full felesleges a kapcsolat.
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
13%
7. Pedig a férfiak a fix, folyamatos, minden napi szexért keresnek elsősorban nőt, a többi csak ezután jön. Ha kivesszük a szexet a párkapcsolatból, nem különösebben érdeklődnének a pasik a nők után, az élet dolgait férfi a férfival könnyebben rendezi. A férfi a szex miatt néz el egy csomó mindent a nőknek. Hol éltél eddig? A Holdon?
ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Aki szexért akar barátnőt, az inkább szerezzen egy szexbarátot"


Hát az nekem még lehetetlenebbnek hangzik mint a barátnő.

ápr. 29. 10:51
 10/35 anonim ***** válasza:
35%
#8: Én ezzel tisztában vagyok, ezért is maradok szingli inkább évek óta.
ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!