Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lemondani a párkapcsolat iránti vágyról?

Figyelt kérdés

Igen, tereljem a figyelmem, de egész egyszerűen a csapból is ez folyik. Utcán látom a párokat, interneten, stb. Irigységgel tölt el. Úgy érzem mások jobbak nálam. Én meg egy alsórendű kis féreg vagyok amiért nem vagyok képes egy olyan alapvető emberi dologra mint a párkapcsolat. Ha nőkre gondolok szexuálisan, akkor meg egy perverz beteg állatnak érzem magam. Úgy érzem hogy nekem nem is szabad ilyenekre gondolni, mert a való életben nem csinálhatok ilyet.


Igen, pszichológus. Csak fene drága és tb-s gondolom nem olyan jó. Igen, kifogás. Na de akkor mondja meg nekem valaki hogy mégis hogyan segítene ezen pszichológus. Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok? Mert olyat a büdös életben nem fog találni, az egyszer biztos.



ápr. 29. 10:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Elfogadod, hogy nem lesz, beletörődsz. Ne aggódj a évek múlásával jelentősen csökken akár a szex, szexualitás iránti vágy is.

Én már ott tartok, hogy ha valamilyen csoda folytán érdekelnék egy nőt (és kölcsönös lenne a dolog), akkor sem tudnék mit kezdeni a helyzettel, szóval 99% eséllyel kihátrálnék a dologból és inkább maradnék egyedül továbbra is.

2. Az esélytelenek nyugalmával próbálkozol, nem görcsölsz a dologra. Ugyanúgy elengeded az egészet és megpróbálod leszarni, annyi különbséggel, hogy nem lesznek elvárásaid, hátsó gondolatok, szóval akár szex kapcsolat, egyéjszakás, alkalmi dolgok is összejöhetnek.

3. Kiszállsz a játékból... mármint az egészből. Ezt azért nem javaslom.

ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
15%

16. Én eddig is mindent megadtam. Ne egy proli s*ggnek nézz már. Bőven magasabb az összes eq,iq,sq értékem az átlagnál. Engem az bánt hogy elpazaroltam az összes értékemet, és semmi olyan dolgot sem kaptam vissza ami érzelmi vagy testi.


Én mit adtam? Érzelmi biztonság, anyagi biztonság, odafigyelés, türelem, kaland, jó megjelenés, magabiztos férfi, teremtő férfi, céltudatos férfi, családcentrikus férfi.


Viszontás? Semmi. Azért már bocsika, de hagy legyen már ki a farkam emiatt! Amikor utolsó retkekért is a nőjük mindent megtesz, napi 3 szex, remegnek hogy csak el ne hagyja őt ez a remek példány.


Amit meg én tettem, az meg csak alap, ezért nem jár semmi csak bünti, szexmegvonás, eltiltás.

ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom, hogy érzelmek nélkül egy üres kapcsolat lesz az.


Persze ha neked annyi elég, egészségedre!!

ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
18%
23. Nem elég sosem volt, sosem lesz jobb. 40 felett férfiként esélytelen normális, szerető, érett, egészséges mentális és érzelmi életű nőt találni kölcsönös vonzalommal.
ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
42%
8# édes istenem de jó hogy leszbikus vagyok 🙄🙄🙄
ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
24. Talán a kapcsolatod kellett volna ápolni, nem szeretőt keresni!
ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
38%
26. A kapcsolat ápolása megtörtént 20 éven keresztül.
ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

27. Valami mégsem volt jó?

Esetlegesen rossz not választottál?

ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
28. Pontosan! Már az elején sem volt szex.
ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Leclerc ***** válasza:
100%
Ha a saját életedre koncentrálsz, ha azon vagy hogy a ki semmi életed jobb legyen, az egész sokat tud segíteni. Gondolj bele, ha máson aggódsz, akkor addig se nőkön jár az eszed!
ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!