Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lemondani a párkapcsolat iránti vágyról?

Figyelt kérdés

Igen, tereljem a figyelmem, de egész egyszerűen a csapból is ez folyik. Utcán látom a párokat, interneten, stb. Irigységgel tölt el. Úgy érzem mások jobbak nálam. Én meg egy alsórendű kis féreg vagyok amiért nem vagyok képes egy olyan alapvető emberi dologra mint a párkapcsolat. Ha nőkre gondolok szexuálisan, akkor meg egy perverz beteg állatnak érzem magam. Úgy érzem hogy nekem nem is szabad ilyenekre gondolni, mert a való életben nem csinálhatok ilyet.


Igen, pszichológus. Csak fene drága és tb-s gondolom nem olyan jó. Igen, kifogás. Na de akkor mondja meg nekem valaki hogy mégis hogyan segítene ezen pszichológus. Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok? Mert olyat a büdös életben nem fog találni, az egyszer biztos.



ápr. 29. 10:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
90%
29. Akkor ne sírj, te választottad! :)
ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Átváltani munkamániássá.
ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Keress több pénzt! Menj el prostizni!
ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
51%
Munkamánia is jó ahogy írták. Esetleg a Gyakorikérdéseken a "Családi kapcsolatok" rovat olvasgatása...
ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj veled, hogy a gondolatok kiülnek rád, és mindenki menekül az ilyentől. Ha nem lennének ilyen gondolataid,hanem élnéd a világod, utaznál, olvasnál, könyvtárba, színházba járnál, vagy sportolnál, akkor biztos jönne valaki, akivel megtetszenétek egymásnak.
máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!