Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Na akiről irtam hogy nem hív, mármeg felhívott, azt mondja fél óra mulva itt is van találkozzunk.


Na az igen. Kiírok egy kérdést már elkeseredésemben a sültgalambot várókról, erre megjelenik az első férfi aki irányít es nem én kérek beszélek.

Még mentegetoztem is hogy hát ez nem durva hogy csetelunk pár szít aztán helyből tali?

Nem kam a képed vagy bármi?


Erre azt mondja ha nekem gyors hogy fél óra mupva jön, akkor 1 ora mulva oke?


Na ilyenkor nem tudom sírjak e vagy röhögjek..

Kegyetlen a társker.


A másik meg benyögi közben a cseten hogy amugy magyarul nem is tud..


A 3.meg szexre ment cseten. Erre írtam neki kezdhette volna már az elején is azzal hogy amugy nem akar ismerkedni meg semmit.

máj. 1. 07:55
 12/53 Noren1989 ***** válasza:
100%
#11esedre, làsd fentebb a lehetséges strigula részt...
máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
0%

Sok sikert a randihoz:) Örülök veled!

Ne felejts el írni, hogy milyenek volt a randi! Várjuk a beszámolót! :)

F

máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 Leclerc ***** válasza:
69%

Érdekes hogy sok pasi is ezt tapasztalja, mégse futsz bele egy ilyenbe se.

Biztos hogy van ilyen pedig.

máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Oke írok majd, én jobbat ugy se tudok mint itt vergődni meg gyk-zni. Ez a felhozatal valahogy.


De ha csak strigulát is akar ez a pasi már nem ugy csinálja mint a többi hogy témázzak én vergődjek én csináljam én az egészet es bem kezdett el szexről se beszélni teljesen normalis amiket mondott. Hol el hol dolgozik ki ő kb meg ilyenek csak.

máj. 1. 08:00
 16/53 A kérdező kommentje:

14 a gyk-n en is azt olvasom hogy a csajok nem írnak vissza meg 2 szavak csak.

Fura. En irogatok. De en kerdezek..

máj. 1. 08:01
 17/53 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nem érdekled ezeket a csajokat, vagy túl buták ahhoz, hogy beszélgetni tudjanak. Lényegtelen, melyik az igaz: mindkét esetben hanyagolni kell őket.
máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Noren1989 ***** válasza:
74%
#17, Kérdezőnk nő és ne igyàl, ha nem bírod...
máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszel az “áldozataidnak”
máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg nem "a lehetséges strigula", hanem tényleg ilyen unalmas emberek ezek.

Nekem is ilyenek írnak, de ha beleunok és nem válaszolok akkor zaklatnak.

Nem kopnak le. Ha 1-2 órán belül nem írok, üzenetekkel bombáznak. Akinek nem adtam meg a facebookomat, felkutat ott is, stb...


Az a durva hogy nem lehet kiszűrni az ilyen unalmas faxokat. Kiírom a profilomra hogy mik érdekelnek, hasonló embert keresek (legalább lesz közös téma). Megjátsszák magukat hogy ők ilyenek, majd lebuknak hogy nem is értenek az adott témához. Marad a "jhAj dE NehÉz nApOm voooLt" beszélgetés meg a kaja kép küldés itt is.

De qva izgi.

máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!