Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
42%

20


🤣. Te az a típusú nő lehetsz akit 0-24 ben kell szórakoztatni. Ha nem megy akkor unalmas fax az illető.

máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%
Akivel már egy jot beszélgetni sem lehet, azzal szerinted 21 mégis hogy lehetne hosszabb távon bármit kezdeni? Tudom, meglepő lesz számodra, de a párkapcsolatok 90 százalékát nem a bszas teszi ki, hanem bizony a kommunikáció. Ha ott nincs meg az összhang, akkor egy kalap kakit nem er az egész kapcsolat…
máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Nekem nem olyan kell aki engem szórakoztat hanem akivel egyutt szórakozunk!


Akinek jó öröm velem lenni fel van dobódva meg én is vele.

Es nem munka neki az hogy ő egy nőt szórakoztasson. Wtf.

Hanem eleve olyan akivel erdemes és boldogság lenni mert maga a jelleme olyan!

Ha vagyok neki, ha nem.


20 lehet hogy az unalmas életük sugározna ki? Mert ezt tényleg el tudom képzelni hogy ezek a tv elott chipset zabálva böfögnek csak pár sort a neten hogy elmondhassák azt hogy ők aztán megpróbálták.



Amugy találkoztam azzal aki hívott. Valamiért teljesen "megadja magát".

Odaállított egy bazi nagy bmw-vel, mutatta a cégét, mesélt magáról, és ha akarom, ő bármit megad.

Ha komoly kell, ha laza kell ha támogatói kell(sajnos mentegetőztem a ruhám miatt hogy nekem nem megy jól. De ebből azt vette le hogy biztos pénz kéne..), vagy ha férjet akarok az is jó, csak szóljak. Bármit akarok, meg akar adni. Meghívott volna kajálni is vásárolni is, mire mondtam neki hogy én nem az vagyok, aki idegenekhez csak igy beszáll egy kocsiba(sacc 1 órája ismerem..), és mondtam, hogy de sokan van olyan tipusu nő akik de, lehet nem is engem keres. Nekem csak bizalmam sincs. Ismerkedem csak, mást ne várjon.


De ettől függetlenül tapad. Találkozás után próbálja bemutatni az egész életét képeket küld, hív, mesél konkrétabban a melóról, jelezte hogy monogám. Bizonygatja hogy benne bízhatok nem kell félnem. Mindent megmutat. Az egész napját is láthatom bármit. És legalább tudom már azt is hogy a piacon 50 ezerre vagyok "testálva" mert ennyiket ajánlgat..


Hát legalább izgi egy napom volt a mai. A többi a cseten meg még mindig ott tart, hogy egyik a foga miatt nem akar találkozni(kérdeztem akkor minek van társkeren amugy?), másik fel se hív, de benne van a taliban(nem ő kérte a talit hanem én!!), tehát azt is én kérdezem tole hogy amugy szóban beszélni nem tudna előzetesen hanem csak igy írkálunk? Ezt persze előadtam úgy higy de tudunj beszélni tudsz hívni?(de hogy nem jut magától eszébe?? Miert nekem kell mondani?)


De csetelni sem tudok mert a bmw-s kb 10 percenként hív...

máj. 1. 10:32
 24/53 anonim ***** válasza:
65%
21 te meg gondolom a leírt unalmas faxx lehetsz :) magadra ismertél 😂😀
máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi van a pasikkal. De közben offoktam akivel találkoztam. Ment fel az áram 60 ezerre..

Hát ezt így nem..

máj. 1. 10:39
 26/53 A kérdező kommentje:

Ja megint offoltam vkit. Mindig igy járok randik után hogy 2.randi már kizárt.

Lesz még 2 randim (akiket én hívtam találkozni, ki más?)na ők is a minuszból indulnak majd. Es ha en vezetem le az egész randit is megint én lépek is tovább ahogy szoktam is


Ez vmi elképesztő borzalom.

máj. 1. 10:54
 27/53 A kérdező kommentje:
Mégse offoltam. Még mindig hívogat.:) cukker
máj. 1. 11:01
 28/53 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te nem vagy komplett😕
máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Hát kezdem en is azt hinni lassan hogy itt már semmi nem normalis.


A támogatói még mindig hívogat ígérte hogy visszavesz ismerkedunk. Hagyja nekem azt hogy megismerhessem es elfogadja hogy nem ülök be se a kocsiba.



De kozben:

A masik akivel randim lesz most kuldott képet a kocsirol es detto egy az egyben ugyanolyan bmw!!


Hogy az istenbe létezhet ez hogy "mindenkinek" ilyen van?


(Korábban is taliztam egy ilyennel annak is bmw x valahanyasa van. Akit szintén offoltam de őt mert külsőre nem tetszik)


Kezdem lassan ugy érezni magam mintha vmi fura álomban lennék vagy nem tudom.

Furák a pasik nagyon.

máj. 1. 11:34
 30/53 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy jól teszed. Ezek mind barmok. Még teadsz túl sok esélyt. Tartsd magad ezekhez az elvekhez szerintem.
máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!