Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért döbbennek le az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döbbennek le az emberek azon, ha valaki kimondja magáról, hogy neki már meszeltek?

Figyelt kérdés

Amikor itt a fórumon egy adott férfitipus (aki nem kell a nőknek) kerül szóba, akkor általánosan lenézik és a legalsó szintre sorolják azt. Én is ezek közé tartozom, de már beletörődtem. Mostanában viszont többen is megkérdezték, hogy mikor akarok én egyáltalán megnősülni és mintha cseppet elfeledkeztek volna róla, hogy egyedül vagyok. Én pedig gondoltam egy merészet és röviden, tömören belemondtam a szemükbe az igazságot. Vagyis azt, hogy nem fogok megnősülni, egyébként sem kellenék, max. jobb híján, mivel úgyis mindig egy senki voltam. Azonkívül szülőnek is pocsék lennék az előéletem alapján, azt pedig végképp nem akarom, hogy ha esetleg fiam születne, ő is végigélje mindazt, amit én.

A reakció a leesett áll és a döbbenet volt. Én azt nem értem, hogy mi a különbség aközött, hogy valaki mindezeket kimondja magáról vagy mások teszik a háta mögött?


2015. máj. 17. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az egyenes beszéd mindig megdöbbenti az embereket, mert ritka.
2015. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen! :)
2015. máj. 17. 00:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Több okból is megdöbbentek, egyrészt rögtön azért, mert a legtöbb ismerősöd nem azt gondolja rólad, hogy te valami lúzer vagy, és elképzelésük sem volt arról, hogy ilyen keserű lelkivilágod van. Legyél nyugodt, ha teljesen reménytelen, senkinek sem kellő nyomorultnak gondoltak volna, akkor eleve nem teszik fel neked ezt a kérdést.
2015. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Háát, szerintem meg max. megszokásból kérdezik meg, mivel ugye az a dolgok rendje, hogy az emberek felnőnek és idővel saját családjuk lesz. És ha hibádzik a dologban valami, akkor elkezdenek kérdezősködni.
2015. máj. 17. 00:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, megszokásból kérdezik meg, mert őnekik nem tűnik fel, hogy te olyan nagyon eltérő vagy a megszokottól, úgyhogy felteszik neked is ugyanazt a kérdést, mint mindenkinek.
2015. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem erre nem lenne döbbenés a reakcióm. Akiket ismerek, azon inkább kaján vigyorral reagálnának.


Más ha azt mondom:

Nem megyek férjhez.

VAGY

Nem megyek férjhez, különben sem kellenék senkinek.


Utóbbit szánni lehet.

2015. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kaján vigyorral? Érdekes emberek lehetnek.
2015. máj. 17. 01:09
 8/17 anonim ***** válasza:
6: Én sem házasodom meg, mert úgysem kellenék senkinek. De ha kellenék, akkor sem akarnék megházasodni. Nem tudom, mi szánni való van ezen, de jó vigyorgást. :)
2015. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert azt szeretnék,hogy ne így legyen,és ők nem látják kívülről ennyire vészesnek a helyzetet.

Én is megmondtam már a szüleimnek,tesómnak,hogy nekem nem lesz semmilyen családom,gyerekeim,de még csak párom sem.

Mert nem kellek egy nőnek sem,nem születtem helyesnek,így még csak észre sem vesznek a nők,de ha észrevesznek is,akkor meg megaláznak,kinevetnek...

23/F

2015. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudod, 23 /F, szívesen venném, ha minden embernek lenne egy rendszeresített kamerája, ami venné az élete legfontosabb eseményeit. Bemutatnám nekik a felvételeket, talán egy kicsit akkor tisztábban látnák az egyes embereket.
2015. máj. 17. 11:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!