Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek magas elvárások egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek magas elvárások egy 22 éves lánytól?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Egy 22-25 éves intelligens, talpraesett férfival szeretnék megismerkedni, akinek vannak céljai az életben és tesz is értük, ugyanakkor családcentrikus is.

Normálisnak tartom magam, a másik jelleme érdekel,a bizalom, az "egy húron pendülés" és az együtt töltött idő minősége számít, nem a másik pénztárcája.

Ezek magas elvárások ezek szerintetek? Létezik még ilyen fiú?


2015. máj. 29. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal több létezik aki ilyennek tartja magát, mint aki ténylegesen ilyen.
2015. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem magasak, de nekem pl. a talpraesettséggel vannak gondok
2015. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a legtöbben ezt vallanák magukról.

De viszont ez: " a másik jelleme érdekel,a bizalom, az "egy húron pendülés" és az együtt töltött idő minősége" csak kapcsolatban derül ki az együtt töltött idő alatt.

2015. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

,,annak céljai az életben és tesz is értük, ugyanakkor családcentrikus is''

A kettő eléggé üti egymást mert aki nagyon a célra fókuszál annak valahonnan el kell vennie az időt ami nem valószínű hogy az alvás lesz így marad a család.

2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
22 évesen hova legyek családcentrikus? a sors mentsen tőled.Sajnos nyakra akaszkodós lány lehetsz,ezért kerülnek.
2015. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen férfi vagyok, van kitűzött célom, azonban ennek az elérésében akadályoznál engem, mellesleg, ahogy előttem írták nem sok család-centrikus 25 éves van, ennyi idősen az ember az egzisztenciális hátterének a kiépítésén dolgozik.
2015. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy család centrikus nem feltételezi azt hogy gyereket akar egyből... Sok férfi aki fosik ettől egyből ezt feltételezi. De gondolom van családod, anyád, apád akik összehoztak. Én nagy családban nőttem fel és család centrikus vagyok, szeretem őket és fontosak nekem, igyekszem velük is kellő időt eltölteni és nem csak a párommal. De igen ebben az is benne van ha lesz saját családod, fontos lesz az is neked és törődni fogsz velük...
2015. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Létezik. 22/F
2015. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak a mézez madzag mi? Aztán előkerül az is hogy legyen jóképű,sportos,nagyfarkú,magas stb
2015. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
létezik,én találtam.:)
2015. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!