Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek magas elvárások egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek magas elvárások egy 22 éves lánytól?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Egy 22-25 éves intelligens, talpraesett férfival szeretnék megismerkedni, akinek vannak céljai az életben és tesz is értük, ugyanakkor családcentrikus is.

Normálisnak tartom magam, a másik jelleme érdekel,a bizalom, az "egy húron pendülés" és az együtt töltött idő minősége számít, nem a másik pénztárcája.

Ezek magas elvárások ezek szerintetek? Létezik még ilyen fiú?


2015. máj. 29. 14:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esély arra,hogy akibe szerelmes leszel,ilyen lesz :) úgyhogy felejtsd el az egészet,mert hülyeség konkrét embert keresni.Arra ott a google,vagy a webáruházak keresője,de embereknél ez nem működik.
2015. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,hogy én is így kategorizáltam,kerestem valakit,de ez 18 éves koromban volt,azóta rájöttem,hogy hülyeség,ha te még nem jöttél rá erre,akkor ne is legyél elszállva magadtól ennyire,biztos találnék benned ezernyi hibát,és még csak keresnem sem kéne.
2015. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Mivel en is ilyen vagyok /masok altal is vallva/, nem tartom nagy elvarasnak. De neked is legyenek celjaid, melyek nem a babakrealasban merulnek ki.
2015. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

A legfontosabbat kihagytad, a külső adottságokat.

Mert akármilyen jószívű is belülről, és más tekintetben tökéletes, ha a külseje nem jön be akkor nem fogod észrevenni.

2015. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Te döntöd el mik az elvárásaid!Milyen párt keresel magad mellé.Még mindig jobb az,ha vannak elvárásaid,mint hogy úgy mész bele kapcsolatokba,hogy azt sem tudod konkrétan miért vagy együtt a másik emberrel.Rengeteg ilyen "kapcsolatot" láttam már,amiknek hamar vége is szakadt,viszont folytatták a sort egy szintén "mi a f.asznak vagyok ezzel az emberrel" dologgal.

Legyenek elvárásaid!Csak ne felszínesek,hogy legyen sok pénze,izmos legyen stb.Nem rád értem ezeket,csak rengeteg csaj ezt tartja szem előtt,ami viszont nagyon gáz.

2015. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem számít a másik pénze, de azért tudja eltartani a családot? Kérédésdés, hogy milyen színvonalon, mert 200e ből is meg lehet élni, meg 5 millának is a seggére lehet csapni.
2015. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem magas elvárások.

Teljesen jó az, hogy van elképzelésed arról milyen is legyen az aki mellett te boldog tudnál lenni.

Én is ilyen lennék, de a magam 27 életévével alighanem kiestem a kosárból. :)

Egy hozzád hasonló korú lánnyal ismerkedtem nemrég, de nem lett belőle semmi, mert én komolyat akartam ő meg még próbálkozna az életben.

2015. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Remelem leteznek ilyen ferfiak a 26-35 eves korosztalyban is. :)


Egyaltalan nem magasak az elvarasaid.

2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem magas elvárások. Én is ilyen volnék, ráadásul abból a korosztályból. Bár talán annyira nem vagyok talpraesett és az intelligenciámról is azt gondolom, hogy van még hova fejlődnöm.


Szerintem mindig lesznek olyanok, akik bsztatják azokat az embereket, akik "egy jobbfajta minőségű" :D partnerre vágynak. Mert hát irigykedni is kell valahogy. A nőnek megmondják, hogy túl okosak és/vagy adják lejjebb az igényeiket. Bár a mai nőkre nem igazán lehet azt mondani, hogy túl okosak. Tény, hogy vannak ritka kivételek.


A kérdés az, hogy te mit nyújtanál ezért cserébe. Mert az alapján amit leírtál, ez szép és jó. De én azt látom, hogy sokszor vágynak a nők valamire, de azt már nem akarják meglátni, hogy ezért nekik mit kéne tenniük vagy hogyan kéne változniuk.


De a kérdésedre a válasz: Nem magas elvárások és létezünk még.


Többnyire egyetemek környékén tudnál szerintem megismerkedni ilyennel :)

2015. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!