Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért ilyen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ilyen nagyon anyagiasak?

Figyelt kérdés
Sokan, (tisztelet a kivételnek! mert azért szerencsére nem mindenki ilyen) folyton azon kattognak, hogy gazdagnak kell lenni, vagy legalább annak látszani. Így akarják magukat jobban érezni, más férfiakhoz képest feljebb helyezni. Ha meg valami nem jön össze, pl. párkapcsolat, akkor arra fogják, hogy az anyagi helyzetük nem elég jó.
2015. jún. 10. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nagyrésze nem ilyen anyagias, csak itt az oldalon nagyon sok a megkeseredett és csalódott ember.
2015. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem pont a nők anyagiasak. A nők egyfolytában csak vásárolnak, minden pénzt elköltenek, ez a mániájuk.
2015. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
2.: nőként kikérem magamnak ezt az általánosítást! Nem mondom, hogy nincsenek ilyen vásárolgatós nők, de pl én csak akkor veszek ruhát, cipőt stb, ha szükségem van rá (ergo tényleg minden gatyám kiszakadt, kinyúlt), ékszert egyáltalán nem hordok... ráadásul sosem engedném, hogy valaki pénzeljen, nem vagyok kitartott kis ká
2015. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az elsővel, plusz szerintem ez olyan, mint ahogy a nők meg a kinézetükön vagy a súlyukon pörögnek. Valamilyen szinten egy társadalmi nyomás is hat a mai férfiakra.
2015. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Van egy tehetős férfi és egy szerényebb körülmények között élő férfi. Nézzenek ki pont ugyanúgy, legyen ugyanolyan a stílusuk, legyenek tényleg totálisan egyformák külsőt és belsőt számítva, egyet kivéve, a havi jövedelmüket. Amíg a szerény körülmények között élő férfi havi 120 nettót visz haza, addig a gazdag férfi ennek ötszörösét, azaz 600 nettót. 100 nőt ha külön-külön megkérdeznél, 98 a gazdagabb férfit fogja választani. Nos, emiatt mondjuk, hogy gazdagnak kell lenni, mert a fenti példából kiindulva matematikailag ((100-2)/(100-98)) 49-szer nagyobb esélyed van a nőknél gazdagon.
2015. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért a tisztesség kedvéért, ugyanezt megcsinálhatnánk nőkre is, ott az anyagi körülmények, belső értékek, motivációk, súly és alak legyenek ugyanazok, de legyen egy szép nő és egy kevésbé szép nő...

ne hülyéskedjünk, ahogy a pénz úgy a szépség részben munka, részben szerencse dolga

2015. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
És akkor még nem is beszéltünk a ronda de módos nőkről :D
2015. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert ezt tudják nyújtani. És erre tudsz te is a leginkább támaszkodni. Mert hogy a hűségére és a tiszteletére sokkal kevésbé, az is biztos...
2015. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
#6: A kérdés tudtommal az anyagiasságról szól, nem a külső adottságok szelektálásáról.
2015. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!