Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok másnak is nagyon megalázó, hogy szinte az összes pasi csak meg akarja fektetni?

Figyelt kérdés

Bármerre járok, bármilyen pasikkal vagy férfiakkal ismerkedem, előbb vagy utóbb de inkább előbb mindig kibújuk a szög a zsákból!

Elvisznek valahova ahol jól érezzük magunkat aztán közlik, hogy ők igazából csak szexkapcsolatot akarnak. Sőt volt most olyan 34 éves férfi is, aki közölte, hogy házas. Ezt annyiból becsültem, hogy bevallotta de komolyan mit hisz az ilyen ? Csak azért mert csinos vagyok és adok magamra, ez automatikusan azt jelenti a férfiaknál, hogy átjáró ház vagyok ??? A-a! Nem vagyok az! Amikor ezt közlöm velük utána se kép se hang volt olyan amelyik amelyik közölte hogy egy álszent szűzk_r_a vagyok...


Ti hogy találatok normális pasikat kapcsolat céljából ? Én teljesen el vagyok veszve.



2016. márc. 17. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom a normális pasi ezt jelenti: minimum 185 magas, diplomás, izmos, sportos, teljesen szimmetrikus, márkás ruhában jár, szép autója van, saját lakása, jól fizető munkája, sikeres, vagány, társaságkedvelő.


Mekkorát tévedtem?

2016. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmam sincs, egyszerűen olyanokat fogok ki. Eddig nem akart senki kizárólag csak szexelni velem, vagy aki először igen, az is meggondolta magát és abból is komoly kapcsolat lett.
2016. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%

Engem is állandóan a komolytalan (és sokszor - elnézést, de - eléggé IQ-, és EQ-hiányos) fiúk/férfiak találnak meg. Személyesen is például az utcán sétálás közben, de legtöbbször interneten keresztül. Rühellem, hogy csak egy lyuknak néznek, mert én is szintén adok magamra, szépnek, csinosnak szoktak tartani, és még csak meg se próbálnának belülről is megismerni. Ki nem állhatom. Sokszor jelentéktelennek is érzem magam emiatt. Plusz, megalázónak tartom, hogy azt hiszik a kinézetem miatt, hogy egy agyatlan kis r*bi vagyok, aki rögtön szétteszi a lábát.


(És a félreértések elkerülése végett, abszolút nem vagyok magamtól elszállva, sőt önbizalmi problémákkal küszködöm. És nem is teszem túl magasra a lécet a srácok kapcsán.)


19/L

2016. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
39%

De, bizonyára az. A probléma oka az, amit az utolsó mondatban ejtettél el, mégpedig a "normális pasi"

Ugyanis a te női logikádban a pasi normalitása nem a viselkedésében merül ki, hanem a kinézetében. Szegény pasik pedig azt hiszik, hogy amikor te normálisra vágysz, akkor viselkedésre, hozzáállásra, attitűdre gondolsz. Pedig rohadtul nem :) Ebből adódik minden további probléma. Aki neked normális, az más nőknek is az. Így a pasi már méltán válogathat...

2016. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
64%

4-es

1-es vagyok és őszintén remélem, hogy a lányok következetesen téged is 0%-ra küldenek :)

2016. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy nő nem tud párkapcsolatot létesíteni és csak szexre kell, azért van, mert csak a legkapósabb überpasikra hajt, azok meg megszokták már, hogy a nők agyba-főbe lefekszenek velük. Ennyi.
2016. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%

Nálam speciel a "normális" sokkal inkább viselkedésre utal, mintsem a külsőségekre. Nyilván fontosnak tartom a kinézetet is, mivel vonzalom nélkül megette a fene, de vonzódtam már nem egy olyan férfihez, aki nem kifejezetten volt egy Adonisz, csak annyira megfogott a stílusával, a kisugárzásával. (És nem, nem volt egy tapló paraszt, sőt!)

#3 voltam

2016. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
33%
Jah! Nah az sokkal megalázobb ha senki sem akar "megfektetni".
2016. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
12%
1-es/5-ös! felpontoztalak :)
2016. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 VirágésBence ***** válasza:
44%
Baráti körben keresgélj, én legalábbis fogjuk rá, hogy így jöttem össze a mostani barátommal. Egyébként nem megalázó, csak néha már undorodom az ilyen emberektől, jó, szóljon utánam, kezdje el mondani a dumáját, az nem érdekel, de amikor elutasítom miért nem lehet leállni és továbbmenni? Vagy amikor közlöm, hogy van barátom és nem vagyok nyitott az ajánlataira tovább folytatja és jön a "titokban, nem tudja meg senki". Falra mászok tőle.
2016. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!