Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok másnak is nagyon megalázó, hogy szinte az összes pasi csak meg akarja fektetni?

Figyelt kérdés

Bármerre járok, bármilyen pasikkal vagy férfiakkal ismerkedem, előbb vagy utóbb de inkább előbb mindig kibújuk a szög a zsákból!

Elvisznek valahova ahol jól érezzük magunkat aztán közlik, hogy ők igazából csak szexkapcsolatot akarnak. Sőt volt most olyan 34 éves férfi is, aki közölte, hogy házas. Ezt annyiból becsültem, hogy bevallotta de komolyan mit hisz az ilyen ? Csak azért mert csinos vagyok és adok magamra, ez automatikusan azt jelenti a férfiaknál, hogy átjáró ház vagyok ??? A-a! Nem vagyok az! Amikor ezt közlöm velük utána se kép se hang volt olyan amelyik amelyik közölte hogy egy álszent szűzk_r_a vagyok...


Ti hogy találatok normális pasikat kapcsolat céljából ? Én teljesen el vagyok veszve.



2016. márc. 17. 21:43
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
nem állítja, tagadja
2016. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
20%

21:52

"Rühellem, hogy csak egy lyuknak néznek... és még csak meg se próbálnának belülről is megismerni.

19/L "


Dehogynem!

Pont, hogy "belülről" akarnak megismerni!!

:)

2016. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
35%

13:17

Ennyi jött le neked az egészből??

Majd ha nagy leszel, megérted a többit is.

2016. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 ~OnLány~ ***** válasza:
97%

29. Óóóho,ez nem semmi.


Szóval ezt te úgy értelmezed,hogy ha egy lány,elmegy egy fiúval randizni(mivel a kapcsolatok többsége így kezdődik),ha nem adja oda magát azonnal,azon az estén,akkor egy rib_nc. Na,ez érdekes.


Én nem tudom,talán mi nők vagyunk hülyék,hogy szeretnénk egy normális párkapcsolatot.


Szóval elolvastad te egyáltalán a kérdést?

"Elvisznek valahova ahol jól érezzük magunkat aztán közlik, hogy ők igazából csak szexkapcsolatot akarnak. "


Miért,ennek így kellene mennie?Ez volna a dolgok rendje?Hogy elmentek valahová szórakozni,akkor már le kell feküdni a lánnyal?

2016. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
89%

Előrebocsátom, imádom a nőket! Tehát kérve kérek mindenkit, ne vegye sértésnek, amit mondandó vagyok.

A bajok ott kezdődnek, hogy a nők nem logika mentén, hanem megérzések alapján élnek. Ha logikusan gondolkodnának, egyhamar belátnák, hogy évezredek óta különféle trükkökkel élnek (rúzs, arcpirosító, hajfestékek, körömlakk, illatok arzenálja, hogy a mai melltartókról ne is beszéljek), hogy általuk szebbek, szexuálisan vonzóbbak legyenek. Hogy a férfiak felfigyeljenek rájuk. Aztán ha nem AZ A férfi veszi észre őket, akkor jön a minden férfi disznó szöveg. (Mellesleg félreállna a szájuk, ha senki sem akarná őket megfektetni.)

A férfiak szexet akarnak? Naná! Szerinted Evolúció bácsi mi a ménkűnek "teremtett" férfit és nőt? Hogy homokvárat építsenek a strandon, vagy hogy papás-mamást játsszanak? Évtizedekkel ezelőtt még házasságot kellett ígérni a lányoknak ahhoz, hogy a bugyijukba férkőzzön a férfiember, manapság a nagy női szabadosság következtében erre már nincs szükség. Őszintén kimondhatják, hogy miit szeretnének. Igen, elmondhatjuk, hogy a férfiak szexet akarnak. De hogy ezen kívül még mit, azt a kínálat dönti el. Ha az élet egyéb területén is partner tudsz lenni, akkor máris egy életre elkaptad a fickó tökét, és MINDENT tőled akar, MINDENT veled akar megélni.

2016. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%
33-as köszi én már elég nagy vagyok, de hogy te agyilag még tuti nem az hót ziher...On lánynak meg tök igaza van..Miért mivel kéne kezdődni egy ismerkedésnek? Azzal hogy egy fal egyik oldaláról a másikra beszélgettek? Istenem...ha elviszi valahová ahol jól érzik magukat az sok mindent takarhat, de persze a magadfajta már rögtön rátesz két lapáttal hogy a kérdező ismeretlenül is egy ribi legyen...Mikor engem a párom elvitt moziba egyik randin vagy elmentünk kávézni akkor is nagyon jól éreztük magunkat és szó nem volt nagy költekezésről..de ez valahol téged is minősít hogy neked mi a "jól érzed magad."
2016. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
59%

Be kell látnom, hogy van, amiben On-lánynak igaza van.

A kapcsolatok tiszteletkörökkel indulnak és igen, erre időt, pénzt és jópofizást kell szánni.

Amúgy sztem a lányok így is zavarban vannak ettől a résztől és többségében nem is mernek nagyon "fogyasztani", mellesleg meg sztem szarabb az egész kicsengése, ha a lány nagyon ragaszkodik hozzá, hogy ő fizesse a sajátját.


A problémát továbbra is abban látom, hogy a lányok elviekben akarnak normális pasit, a gyakorlatban azonban soha. Ők bitang jó pasit akarnak, de természetesen ezek pont hogy válogatnak és az ilyen kis önhitt csajokat, mint a kérdező, kizárólag ágymelegítőnek használnának(értsd: ami a nőknél a nyílt elutasítás, az nálunk a megduglak, majd nem hívlak többé). A kérdező-féle nők előszeretettel kategorizálják át maguk előtt a bitang jó pasit "normálisnak", mert ha belegondoltok, az igaz kérdés ezen az oldalon valahogy így hangozna, ami nem néz ki túl jól: "Átlagos csaj létemre csak nagyon jó pasikkal vagyok hajlandó randizni, de mind csak lefektetni akar. Miért ilyen szemét *minden* pasi?"


Ismétlem: a normális nem az, amire te itt értetted.

2016. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
17%

Én imádnék egy ilyen nőt mint te kérdező! Szeretnélek, hűséges volnék, szinte bármit megtennék azért, hogy boldog legyél!


Azonban ez mind teljesen hiába való mert alacsony vagyok amin nem sokat segít a kákabélűség és a turcsi orrom sem.


Az a baj, hogy ti nők automatikusan bohócot meg szánalmas férget láttok azokban a férfiakban, akik belül szépek és normálisak, azonban kívülről lehet bármilyen az illető, te simán elmentek velük. Utána pedig jön a panasz, hogy miért csak szexet akarnak.

Azért mert az olyan turcsi orrú férfiakat mint én csak viccnek és a nyelvetek köszörülésére használjátok, még az embert se látjátok bennünk, nem hogy a férfit :(

2016. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
79%

Turcsi orr is back in da house!

♪ ♫ ♫♪ ♫ ♪ ♫ ♫♪ ♪ ♪

2016. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 ~OnLány~ ***** válasza:
50%
:D :D Ki a jó fene vagy??
2016. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!