Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok másnak is nagyon megalázó, hogy szinte az összes pasi csak meg akarja fektetni?

Figyelt kérdés

Bármerre járok, bármilyen pasikkal vagy férfiakkal ismerkedem, előbb vagy utóbb de inkább előbb mindig kibújuk a szög a zsákból!

Elvisznek valahova ahol jól érezzük magunkat aztán közlik, hogy ők igazából csak szexkapcsolatot akarnak. Sőt volt most olyan 34 éves férfi is, aki közölte, hogy házas. Ezt annyiból becsültem, hogy bevallotta de komolyan mit hisz az ilyen ? Csak azért mert csinos vagyok és adok magamra, ez automatikusan azt jelenti a férfiaknál, hogy átjáró ház vagyok ??? A-a! Nem vagyok az! Amikor ezt közlöm velük utána se kép se hang volt olyan amelyik amelyik közölte hogy egy álszent szűzk_r_a vagyok...


Ti hogy találatok normális pasikat kapcsolat céljából ? Én teljesen el vagyok veszve.



2016. márc. 17. 21:43
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
78%
Ha az ÖSSZES csak megfektetni akar akkor nem gondolod, h nálad van a hiba?
2016. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 ~OnLány~ ***** válasza:
87%

"Ugyanis a te női logikádban a pasi normalitása nem a viselkedésében merül ki, hanem a kinézetében. "


Egy normális kinézetű srác is lehet bunkó,mint ahogyan egy jól kinéző fiú normális.


Nem tudom,nálam sem volt gond a kapcsolatom kialakításában.A jelenlegi barátom mindig is komolyan vett,alapból nem rossz szándékkal írt rám,amikor megismerkedtünk.Szóval nem csak kihasználni akart.

De nekem sem volt soha problémám a fiúk terén,komolyan vették az ismerkedést.

Én amúgy interneten ismertem meg.


Pedig valami van a dologban,talán a kisugárzásod.

Habár írtad,hogy foglalkozol magaddal,akkor gondolom az öltözködésed is rendben van.

2016. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
34%

Köszönöm 9-es, most még a szarkasztikus érvemet is elqrtad :P


3-as/7-es

Te vagy a a 21. századi nő fenotípusa:

- a férfiak rosszak, mind. Miattuk nem jön neked össze a "jó", még amikor te küldöd el őket, akkor is.

- a férfiak IQ -és EQ-hiányosak, mind. Gondolom így könnyebb feldolgozni az... életet.

- bemeséled magadnak, hogy nálad a normális csak a belsőről szól(és közben nem röhögd el magad!), de azért valljuk be, hogy egy alacsony srácnak olyan rohadtul sosem siettél esélyt adni, hogy villoghasson a szupi IQ-jával/EQ-jával.

- valahogy mind összefeküdtök egyszer, egyetlenegyszer egész életetekben egy nem-adonisszal, hogy utána felmutathassátok, mint a véres kardot, ha valaki túl magas léccel vádolna meg. Ez az érvelési hiba sztem egyszerűen lenyűgöző!

2016. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
44%
Onlány! Tehát nőként nincs gondod a pártalálással? Ezt sosem gondoltuk volna....
2016. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Persze, hogy egy csomó pasi meg akar fektetni, csinos nő vagy, a pasik között meg sok idióta van, aki bármit megdugna, aminek feje van. Ez nem megalázó, ez az élet velejárója. Legalább egyenesek veled, és mindig kiderül, hogy mit akarnak, nem pedig 3 hét d-gás után jössz rá, mikor az istennek se akar moziba vinni.

Ez őket minpsíti, nem téged. Legyél karakánabb.

2016. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
65%

Sunshinedoll

Szóval te moziba akarsz menni főleg?

Velem simán meg lehetne dumálni, a filmeket is szeretem...

2016. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
38%
Talán mert nem látnak benned többet. Talán mert látják rajtad, hogy nem vagy valami nagy szám belsőre. Ha tökéletes külsővel lehetőségem lenne cicababákat felszedni, nekem sem kéne szexen kívül másra egy bombázó, ha látnám rajta, hogy egy sótlan, unalmas, buta, kényeskedő, flancos tyúk, vagy ezek tetszőleges kombinációja.
2016. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 ~OnLány~ ***** válasza:
27%
14. Most ironizálsz? :)
2016. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
36%

Én a lelkemet kitenném érted, imádnálak, szeretnélek. A baj csak az, hogy számomra ez csupán egy álom mert alacsony és vékony testalkatom van és turcsi orrom. Ilyen férfi viszont egyetlen nőnek sem kell. Ha találkoznánk, vagy látnál képről, akkor kinevetnél ahogy a legtöbben.


30 F

2016. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
40%

Nem figyeltél 19-es!

Már elmondták, hogy ez mind nem számít, csak az a fontos, hogy ne a szere hajts és vidd el mihamarább moziba.

2016. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!