Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon nagy hátrány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy hátrány, hogy ha egy 22 éves pasinak nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam ezen ma és félek, hogy mivel már 21 éves férfi vagyok (idén leszek 22) és még nem volt párkapcsolatom, sőt barátaim se, ezért félek, hogy ez vissza taszító lehet a lányok számára.


Mi erről a véleményetek? :(


2016. márc. 23. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Hazudni kell, ennyi az egész.
2016. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány.

Én hamarosan 23 éves leszek és még nem volt párkapcsolatom, barátaim sem igazán.

2016. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azt látod, hogy a környezetedben ez gáz?

Miért lenne az? Meg van határozva valahol, hogy X évesen kell, hogy legalább egy kapcsolatod legyen?

Az szerintem semmivel sem előnyösebb helyzet a lányoknál, ha volt már párkapcsolatod. Majd lesz, ha készen állsz majd rá.

2016. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor hátrány, ha megmondod. Viszont ha ennyi idősen nem volt még párkapcsolatod, akkor valószínűleg nem nézel ki túl jól, így ezután se valószínű, hogy lesz.
2016. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el. Nekem 29 évesen sem volt még kapcsolatom. Majd biztos eljön annak is az ideje. Addig én két dolgot tartok fontosnak:

- fejlesszem önmagam;

- próbálkozzak a lányoknál.

Ezeket te is csinálhatnád.

2016. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló aodottságú lánynál nem gáz.
2016. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

23 éves voltam, egész pontosan 3 hónap híján 24 amikor először lett barátnőm. Elmondtam neki, még azt is, hogy az első csók.


Akinek ez ciki annak fel is út le is út, nem izgat különösebben. Inkább örüljön, hogy nem dugdosom minden lyukba a péniszemet, és nem lehet nem betegségem.

Szerintem egy intelligens nő számára ez egyáltalán nem hátrány, sőt...

2016. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! 25 leszek és még nekem se volt.
2016. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még néhány évet várni kell mire az összes korunkbeli csaj agyon kúratja magát és mi következünk a sorban.
2016. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
#9:Jó a felvetés. Már vannak ilyen nők, az ismeretségi körömben is, volt aki felkeresett, de tudod nekem nem kell olyan nő, aki csak azért keres engem, mert most jött rá, hogy mennyire elrontotta a szerelmi életét, régebben meg nem kellettem, mert nem voltam rámenős. De tény, hogy egyre több nő jön rá, hogy mik az igazi értékek. Lehet, hogy akinek 22 évesen nem volt kapcsolata, az nem adonisz, de ezek csak pillanatnyi helyzetek, kapcsolatot meg hosszú távra tervezünk, legalábbis én.
2016. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!