Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányok. Ti hogy élitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok. Ti hogy élitek meg a külsőtök miatti hátrányokat a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Ha volt párkapcsolatotok, éreztétek valaha, hogy nem "elégedtek" meg veletek?

2016. márc. 27. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavar,ráadásul van itt számomra egy kiszemelt férfi.


Az alacsony és ocsmányra gondolok.Remélem egyszer az enyém lesz...

2016. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fura de nagyon vonzanak a masabb kulseju lanyok..jobb veluk minden
2016. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es, a tied vagyok!!


Csak vicc volt, de ment a like ;)


2-es

Te is lány volnál?

2016. márc. 27. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, ez sosem volt kérdés, hogy van nálam jobb, és nem is volt soha elhallgatva, hogy nem velem tervez az illető hosszútávra... utólag már azt mondom, undorito hozzáállás, mert talán valmi alap tiszteletet megérdemeltem volna sőt másnak talán amúgy is kellettem volna, bár csúnya vagyok, szóval lehet, hogy nekem ennyi jutott az életből.
2016. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es

És most rendben vagy párkapcsolatilag?

Bántott téged a kapcsolat alatt is, hogy nem akar semmi komolyat?

2016. márc. 27. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

nem vagyok rendben, egyedül vagyok és talán ez is a legjobb, elhiheted hogy arra incs szükségem hogy még egyszer így megalázzanak, nem bízom meg senkiben és nem tudok senkinek hinni aki közeledik felém mert tudom, hogy csak arra lennék jó és arra is csak azért mert épp nem jött össze jobb.

igen, bántott ez a dolog alatta is és folyamatosan problémáim voltak, nem is kellett volna addig tartania ameddig tartott, mert rengeteget sírtam és szenvedtem emiatt. mondjuk utána sem lett jobb, de az illető a viselkedésével még rátett egy lapáttal és elintézett egy életre ilyen téren.

4-es voltam

2016. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent hogy csúnya vagy, drága cica? :)


Egy igényes nő NEM CSÚNYA. Büdös vagy, lóg a hájad és zsíros a hajad? Esetleg pattanásos az arcod? Szőrös a lábad? Ezek ellen lehetne tenni, ez NEM GENETIKA / PÉNZ KÉRDÉSE. Igényesség cicám, igényesség kérdése!


Ha akarnál, tennél is magadért, és akkor nem éreznéd magad csúnyának. Talán még az önbizalmad is megnőne és az életkedved is visszajönne. Pozitívan gondolkoznál és boldog lennél, és jönnének az udvarlók tucatnyira. A párkapcsolatodban sem lenne ilyen probléma.


Ehelyett inkább elfogadod a helyzetedet, hogy csúnya vagy, beismered magadnak hogy tenni se akarsz ellene, és inkább negatívan szemléled a világot. Hát kicsi leányzó, te tudod. De jelzem neked, hogy ha változtatnál ezen, másképp is lehetne, boldog, vidám, pozitív is lehetnél. Egyszer élsz...

2016. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én... khmm... elég előnytelen adottságokkal rendelkezem.

Úgy érzem, hogy nem elégedett velem a barátom, alig bír rám nézni pl. (bár ki tudna...?).

Ha vége lesz ennek a kapcsolatnak, akkor biztos nem akarok majd senkit. Egyedül is tudtam, és tudok boldog lenni.

2016. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Duci nőként a kicsit hozzám hasonló, testesebb, akár mackósabb pasik jöttek be mindig, szinte csak őket keresem.Szexben is sokkal jobbak.

A kérdésre válaszolva bizony eléggé nehéz, de mindig igyekszek tartalmas, értékes örömforrásokat keresni (nem csak szexuális jellegűeket).

Igen, éreztem olyat, de látva az illetőt most más kapcsolatokban, sokszor olyan nőkkel van, akik mellett nem boldog, nem kap örömöt, odaadást, csak kölcsönösen kihasználják egymást.

2016. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért azt megkérdezném a nagyon okos 7-es válaszolótól, hogy mégis hogy lehet tenni a pattanásosság és a kövérség ellen pénz nélkül? El lehet menni futni, igaz? Mert az nem kerül semmibe. Viszont egészséges kaja nélkül fabatkát sem ér az egész, ami meg egy csomó pénz. És a kozmetikus tarifája, ha pattanásos vagy? Főleg, ha már kialakuĺt hegeid vannak, az sem kerül semmibe sem eltüntetni?
2016. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!