Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos rendes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos rendes férfi miért unalmas a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mert nincs bennük kihívás? De akkor útolag miért van az hogy sírva jön a gyerekkel egy rendes férfihoz, hogy álljon össze vele, mert szarban van..
2016. ápr. 19. 07:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Amikor az ész legyőzi az ösztönt, akkor lesz ez...

Ez egy örök rejtély lesz a nőkkel kapcsolatban.

2016. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem ez az gazi kérdés.

Úgy vélem tényleg unalmasak vagyunk, bár viszonyítás kérdése.

Egyfelől a romantikus filmek eltorzították a nők igényeit és sokan érzik úgy, hogy a hajó orrába való kiállós, I am the king of the world-féle kurjantgatások nélkül az élet nem olyan, mint amilyet megérdemelne.

Legyen igazuk.

Engem jobban zavar a felelősség nem vállalása és a csodálkozásuk, mikor az izgalom mértéke és határai túlmennek a kívánt szinten és az illető félreqr, megveri őket, drogozik, részegeskedik, összetűzésbe kerül a törvénnyel, bravúroskodik a forgalomban,stb.

Ez is az "izgalom-xtra"-csomag része.

Adódik egy jó kérdés: miért képzelik azt a nők, hogy ők majd megváltoztatják a rosszfiút?

Sőt, ha már azt képzelik, miért nem tudják elképzelni, hogy a normális srácot is tudják rosszfiúsítani?

2016. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
ma 09:14 Teljes mértékben egyetértek!
2016. ápr. 19. 09:36
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Annyiban meg kell védjem a nőket, hogy ez fordítva is így van. Egy átlagos csendes,rendes lányt nem sok férfi vesz észre és akar vele járni. A hangos,bevállalós nők meg sec perc alatt találnak férfit.
2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"izgalom mértéke és határai"


Erre tőkéletes példa a "Felhők fölött 3 méterrel cimü film ami sok lánynak nedvesedést okozz,a benne szereplő főszereplő rosszfiú akinek stilusa az valami életveszélyes és extreme.

2016. ápr. 19. 09:42
 6/37 A kérdező kommentje:

ma 09:40


"átlagos csendes,rendes lány"


Ezt cáfolnom kell,a pasikban ez mást vált ki mint a nőknél,ha nem hiszed akkor nézz utána jobban..

2016. ápr. 19. 09:43
 7/37 anonim ***** válasza:
41%
a média teljesen átmosta a nők agyát az utóbbi években és torz képet alakított ki a fejükben ! mit lát a filmekben a jó fiú a luzer a rossz fiú a menők a csajok között! sok nő mondja a normális kedves férfiak unalmasak meg nyálasak a helyi macsó aki veri agyba főbe csalja a nőt az az izgalmas ! de általában az a forgatókönyv hogy csináltat a rossz fiúval a nő egy gyereket hogy ezzel megtartsa de az alfa megy tovább a másik nőre így egyedül marad és jaj veszékelve keresi a nő a kedves család centrikus férfit!
2016. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Egy visszahúzódó lány tényleg nem kelt akkora figyelmet a férfiak körében, mint egy "bevállalós". Hogy lássátok, nem elfogult és férfiakra dühös nő vagyok, jelzem hogy én képviselem a bevállalós felet, a barátnőm pedig a visszahúzódó, csöndes felet. Sokkal nagyobb sikereim voltak a férfiaknál, mint neki. Nem degradálóan mondom, ezt ő is tudja, és azt is tudja hogy változtatnia kell a nyitottságán.

Egyébként pedig az én szerelmem egy csendesen figyelős, kedves férfi, de csöppet sem átlagos a számomra. :) Szóval nem gondolom, hogy a rendességben lenne a hiba. Ez inkább nyitottság, felfogás kérdése.

2016. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

4-es

Érdekes a felvetésed.

Elég vékonynak tűnik férfiszemmel a határ a fancsali képpel ülök és hozzám se szóljatok-féle lány és a gyertek nyugodtan, szólítsatok meg, addig fancsali képpel itt várok rátok fiúk-féle női attitűdök közt.

Én azt mondanám, hogy egy mosolygó lányhoz nincs az az isten, hogy ne mennének oda.

2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

ma 09:40


Visszahuzodó csendes lány egy férfiból az apai védelmező ösztönt hozza ki,ha nem hiszed járj utána.

2016. ápr. 19. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!