Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos rendes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos rendes férfi miért unalmas a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mert nincs bennük kihívás? De akkor útolag miért van az hogy sírva jön a gyerekkel egy rendes férfihoz, hogy álljon össze vele, mert szarban van..
2016. ápr. 19. 07:56
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
ma 09:59 Tényleg ezt látom én is.
2016. ápr. 19. 10:42
 12/37 anonim ***** válasza:
85%

Pont azért amiért egy átlagos, rendes lány unalmas a fiúknak.


(((Különféle egyetemekre járó, normális értékrenddel rendelkező, csinos 4 lány barátnőm -magamat is beleértve 5.-nek- évek óta nem talál normális fiút. Nem magasak az elvárásaink, járunk közösségbe, de egyszerűen az a benyomásunk, hogy a harsányabb, villogóbb lányok kelendőbbek. Ez van. )))

2016. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Kérdező én is csendes szerény nővel élek, mert az életet hajszolók mindig megcsaltak vagy kerülték a munkát...

Bár így 6 éves együttélés után már nekem a szex túl kevés, mert ő már leadta az igényeit, de az élet sosem volt egyszerű...

2016. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

ma 11:02


Azért tegyük már hozzá hogy ti állitólagos normális lányok ti is a külsőre mentek,tehát ha van egy pasi aki normális és lehet vele beszélgetni az élet minden területéről,de külsőre nem jön be akkor esélyt sem adtok neki hogy bebizonyitsa hogy a belső igenis megszépiti a külsőt..

2016. ápr. 19. 11:06
 15/37 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom ti hol éltek a barátnőiddel de a legtöbb férfinak igen is a csendes lányok jönnek be! de nálatok is az van mint a nők 99%ánál csak is kizárólag az alfahímre vártok és azok jó hogy nem veszi észre a szolid nőket!
2016. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
ma 11:08 igen igy van ahogy irod. Na meg a kor is számit nekik,ha egy 30 pasi érdeklődne utánuk akkor már biztos perverz meg pedofil az ürge..
2016. ápr. 19. 11:14
 17/37 anonim ***** válasza:
54%

"(((Különféle egyetemekre járó, normális értékrenddel rendelkező, csinos 4 lány barátnőm -magamat is beleértve 5.-nek- évek óta nem talál normális fiút. Nem magasak az elvárásaink, járunk közösségbe, de egyszerűen az a benyomásunk, hogy a harsányabb, villogóbb lányok kelendőbbek. Ez van. )))"



definiáld már a normális férfi kifejezést !

2016. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Kérdező. Én 24 vagyok,mindig az időssebb pasik vonzottak. A párom 38 éves.

Kigyurt,bunkonak néz ki,de amúgy meg egy rettentő kedves,rendes,figyelmes férfi. Mint ember is nagyon rendes. Én pl a kapcsolat elején is sokat tettem bele,nem várom el h mindig a férfi kezdeményezzen,fízessen stb.

Őis csendes volt,de ennek elenére egyáltalán nem undlmas. Sokminden érdekli,szinte mindenről lehet vele beszélni. Megyünk ide-oda.

Az viszont tény h általában a csendes férfiak unalmassak,mig a nagyszájú "bunkók" nem.

Az izlése meg mindenkinek más.

Engem első benyomásra az emberek flegmának,nagyszájúnak látnak. Amúgy meg közvetlen és kedves vagyok. Beszélgetni szinte mindenkivel tudok,de nem szoktam pl vihognl,sikogatni.

Nekem a lányom 2 éves,az apjával 4 évig voltunk eggyütt,terveztük. Átlagos ,rendes férfi volt és lám lányom születése elött lelépett,nem is érdekli a lánya. A párom viszont imádja.

2016. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, mondogathatod a saját igazadat, de attól még én azt tapasztalom, hogy a kezdeményezőbb, nyitottabb lányok igenis kelendőbbek. Ugyanez fiúban érvényes. Hibáztathatod a nőket, amiért nem kellesz nekik, de nehogy már olyannal kelljen lennie az embernek, aki amúgy semmilyen szexuális vonzalmat nem vált ki belőle csak azért mert az állítólag rendes és cuki. Azért mert a fiúk képesek bárhova bedugni a farkukat, nem a mi hibánk hogy nekünk nem megy. És hozzá teszem, mindenkinek más tetszik. Például számomra az én barátom a legszebb férfi a földön, míg a barátnőimnek nem az esete. Ennyi.
2016. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"nem tudom ti hol éltek a barátnőiddel de a legtöbb férfinak igen is a csendes lányok jönnek be! de nálatok is az van mint a nők 99%ánál csak is kizárólag az alfahímre vártok és azok jó hogy nem veszi észre a szolid nőket!"



nekik a férfi = a jóképű


aki nem az, az sokszor még ember sem.


próbálkozik az átlag nőnél 100 fickó, és nyavajog, hogy senkinek nem kell = egyik sem jóképű....



ül a nő a parki padon. elmegy elötte 2 fickó.

megkérdi tőle más valaki, milyen színű ing volt a két férfin?

mire ő: milyen 2 férfin, csak egy ment el.

(aki jóképű volt)

2016. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!