Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos rendes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos rendes férfi miért unalmas a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mert nincs bennük kihívás? De akkor útolag miért van az hogy sírva jön a gyerekkel egy rendes férfihoz, hogy álljon össze vele, mert szarban van..
2016. ápr. 19. 07:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
nos igazad van gondolom ők is a helyes izmos magas férfi után sóvárognak átlag nem kell nekik ! ha nem vagy helyes magas izmos emberszámba se vesznek max friendzoneba raknak !
2016. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Aki szerint csak a magas, izmos, jóképű pasik kellenek a nőknek, csak olyan párokat lát, ahol a férfi a fent leírtakra hasonlít? Mert ha igen, akkor valami nagyon különleges világban élhetnek.

Hozzá teszem, randiztam elég előnytelen külsejű fiúval, mert vicces volt és szimpatikus, aztán olyan bunkón viselkedett velem a randin, hogy az életkedvem elment tőle.

2016. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Meg van az a vicc is, hogy tömören a nőáruházban a légválogatósabb férfiak is bemennek a 3-dik emeleten, ahol a jó az ágyban, jól főz és néha elenged a haverokkal nők vannak.

(minden emeleten valami plusz van, első jól főz, második+jó az ágyban...)

A nők 90%-a meg a férfiáruházban felmegy a 10-dik emeletre ahol ki van írva: "Hölgyem önnek semmi sem elég, magam mindig egyedül marad ilyen hozzá állással, kérem hagyja el az áruházat"

2016. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Egy rendes pasi nem unalmas senki szerint, de ha alapból unalmas vagy, a rendességtől még nem leszel érdekesebb.
2016. ápr. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

tegnap 13:55

"olyannal kelljen lennie az embernek, aki amúgy semmilyen szexuális vonzalmat nem vált ki belőle"


lebuktál és a komplet női nemet lebuktattad,ti is a szexre mentek,mégis a pasikat okoljátok hogy szexmániásak..

2016. ápr. 20. 08:52
 26/37 anonim ***** válasza:
76%

Akarmit irunk kerdezo, vegul ugyis azt hozod ki belole, hogy a nok undoritoak, es felszinesek.

En pl az általad emlitett nok tipikus peldaja vagyok kivulallo szemmel: volt egy olyan parom, aki nem gyurt, helyette inkabb jatszott szabadidejeben, szoval egy kocka, nem is tetszett elsore, de ahogy mondod, a belso megszepitette a kulsot. Egyutt voltunk 2,5 evig, majd azert lett vege, mert mar abszolute nem kivantam vele a szexet, mert nem kivantam ot, nem tetszett a teste, az arca, egyszeruen elszallt a rozsaszin kod. Az meg mar csak hab a tortan, hogy bar szerelmes voltam, es elviseltem, de a stilus, amit velem szemben felvett undorito volt, fontosabb a jatek elott rohadni, mint a sajat baratnoddel lenni.

Szakitas utan talalkoztam a jelenlegi parommal, aki edz, valojaban tipikusan az a "kigyurt kopasz bunko" kinezete van, bar en soha nem tartottam tole:) 3 eve vagyunk egyutt, 2,5 eve egyutt is elunk, es meg mindig szerelmes vagyok bele, mert a tenyeren hordoz. Az az ember, akirol ti, kedves elkeseredett valaszolok, azt gondolnatok, hogy egy bunko, aki veri a nojet. Fantasztikus ember, nincs benne semmi rosszfius, megsem unalmas.

Megyunk erre arra, beszelgetunk, igy nem unalmas a kapcsolatunk. Ja es mielott valaki belekotne nem gazdag:)


Na mindegy, ebbol az egeszbol csak azt akartam kihozni, hogy kivulallokent nem lattok bele egy kapcsolatba sem, hogy a ket fel hogy viselkedik egymassal.

Ja, es en bevallalom, nekem fontos a szex, meg hogy kivanjam a parom. Es szerintem a 21. szazadban mar eleg keves no tagadja.

Kerdezo neked nem azert nincs nod, mert atlagos vagy, hanem mert borzasztoan irritalo, ahogy a tobbi emberrol, foleg a nokrol beszelsz.

2016. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#25 :))
2016. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

12. válaszoló vagyok.

Definiálom a számomra az ideális férfit:

egy tipikus elvont kocka-informatikus. Valamiért ők jönnek be. Mégis eddig az összes visszautasított. Még hogy a nő a választ...


Nem a külsőre megyek, speciel a Brad Pitt féle pasiktól a falra mászom.

2016. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kis információ kiegészítés:

Lassan két éve senki nem hívott el randira. Ezt értsd úgy, hogy SENKI nem közeledett felém, nem nyomult rám, nem akart velem ismerkedni, mert egyszerűen a kevésbé vonzónak tartott férfiak sem vesznek észre. A nagyszájú barátnőm bezzeg szakítás után 2 hónappal már egy következő pasival van.

2016. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

ma 08:06


pedig te értékes lánynak tünsz,aki a kockákat szereti rossz ember nem lehet :)

2016. ápr. 21. 08:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!