Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós fiatalember vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós fiatalember vagyok a szép nők mindig a barátzónába raknak. Szerintetek ez igazság?

Figyelt kérdés
Mindig csak teltkarcsú hölgyeknek jövök be,vagy olyan vékonyabbaknak akik kevésbé dögösek,szerintem igazán megérdemelném,hogy csinosabb hölgyek is szóba jöhessenek,hiszen az interneten is olvasható,hogy ma már nem divatos a sok izmozó testépítő,meg a sok kocka hasú macsó,hanem sokkal inkább a kerekebb idomú férfiak az igazi álmok a hölgyek részére. Kort ,és nemet írjatok- pro-és kontra jöhetnek a válaszok. :)

2016. júl. 2. 00:39
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
80%
Tehát egy olyan hölgyet szeretnél, aki heti min. 5x jár edzésekre, nem képes jóízűen megenni egy tányér töltött káposztát, természetesen beiktatja a körmöst meg a kozmetikust is, naponta minimum 2 órát tölt azzal, hogy jól nézzen ki és cserébe mit is tudsz adni? Egyelőre csak arról esett szó, hogy ha ráfekszel teljes súllyal, akkor valószínűleg összetörnek a bordái és megfullad. Talán próbálkozz több szép nőnél, manapság egyre többen hisznek a nagy számok törvényében.
2016. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván troll vagy, de biztosra tudom, hogy van olyan férfi, aki ezt teljesen komolyan így gondolja, szóval ettől független kifejtem a véleményem.

Kezdeném azzal, hogy iszonyat felszínes vagy! Nem is értem mire fel várnád el, hogy egy szép, csinos, edzett nő legyen a barátnőd, amikor te magad ezt a szintet nem tudod teljesíteni. Épp úgy, ahogy neked, úgy ezeknek a nőknek is vannak igényeik és elvárásaik és elhiheted, hogy egy ilyen nő magasabbra teszi a lécet egy "mackós" srácnál.

És akkor még a nőkre mondják, hogy felszínesek... Minden embernek fontos a külső egy bizonyos szintig, kár ezt tagadni, szóval kérdem én miért is kéne egy vékony, csinos, dögös nő összejöjjön veled? Miért érdemled meg? Azért, amiért ő edzőtermekbe jár és rendszeresen sportol, te meg nem teszel semmit azért, hogy változtass a mackós alkatodon? Érdekes logika, de tudod mit? Nyugodtan elvárhatod a dögös barátnőt, mindenki azt vár el, amit akar, az már megint egy másik kérdés, hogy lesz-e bárki, aki az elvárásodat "teljesíti"..

2016. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%
az egészséges, sportos, gondozott test a menő mindenkor, te kövér vagy, miért akarna egy jó nő téged, ha mást is megkaphat?!
2016. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%

Na én 55 kg súllyal összejöttem egy 128 kg-os sráccal, megfogott a humora, de!

-Ha aktivizálnia kellett volna magát szex közben, akkor elkezdett fuldokolni

-Csak lovaglóban mehetett

-Még úgy sem, mert a hasára rátelepedett a zsír és emiatt kb 6 centis volt..

-Volt mikor alatta keltem, és eltört 2 ujjam.


Soha többet kövér ember

2016. júl. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
27%

Már bocsánat a kérdésért, de honnan szedi sok válaszoló, hogy a kérdésben szereplő "álomnő" olyan sokat tenne a testéért? Komolyan mondom, mintha a nők alapból valami hájas állatok lennének, és egy átlagos testsúlyhoz is vért kéne verejtékezniük egy fittneszteremben.

(Holott leginkább fordított a helyzet és normál alkattal születnek, azt' legfeljebb a cukrászdában, meg a mekiben vérverejtékeznek...)

2016. júl. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%

"vagy olyan vékonyabbaknak akik kevésbé dögösek"


Itt nem csak a testalkatról van szó. A kérdező a vékony lányoktól is átlag feletti szépséget vár el, amiért a legtöbb nőnek igenis tenni kell (szőrtelenítés, sminkelés, kozmetikus, fodrász, mindig csinos - értsd: kevésbé kényelmes - ruhák...)


Akik meg születésüktől fogva szempillaspirál nélkül és reggel kócosan is gyönyörűek, azok meg tényleg válogathatnak a férfiak között. Ők nem a mackós szomszéd srácra fognak bukni.

2016. júl. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
#16 szo sincs kenyelmetlen ruhakrol nem varom el tolluk hogy acelbetetes bakiban menjenek a miniszoknya boven megteszi! Sot johet a torpedo bugyi is ala nem kell tanga sem! :o
2016. júl. 2. 06:00
 18/49 A kérdező kommentje:
#16 sot felollem meg maszkulin ruhakat rovid nacit farmernadragot is hordhat ha alakra jo csaj! Tehat meg no letukre noi ruhat sem varok el tolluk! :D xd
2016. júl. 2. 06:04
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradtál egy körrel, most a duci nő az új ideál.

[link]


[link]


[link]

2016. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Ne sírj már.. Én meg nagyon vékony vagyok, és egy szót se írnak arról, hogy a nők mennyire szeretik a nagyon vékony férfiakat.
2016. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!