Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós fiatalember vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós fiatalember vagyok a szép nők mindig a barátzónába raknak. Szerintetek ez igazság?

Figyelt kérdés
Mindig csak teltkarcsú hölgyeknek jövök be,vagy olyan vékonyabbaknak akik kevésbé dögösek,szerintem igazán megérdemelném,hogy csinosabb hölgyek is szóba jöhessenek,hiszen az interneten is olvasható,hogy ma már nem divatos a sok izmozó testépítő,meg a sok kocka hasú macsó,hanem sokkal inkább a kerekebb idomú férfiak az igazi álmok a hölgyek részére. Kort ,és nemet írjatok- pro-és kontra jöhetnek a válaszok. :)

2016. júl. 2. 00:39
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azok a csajok, akiknek nem jössz be, még nem olvasták a cikket. Nyomtasd ki, és vidd magaddal, hogy bármikor be tudd nekik bizonyítani, hogy te igenis valószínűleg tetszel nekik, csak még nem tudják. Egyébként brit tudósok mutatták ki?
2016. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
1%
Férfi vagy, tehát nincs jogod válogatni. Bezzeg a kövér nők válogathatnak a jobbnál jobb pasik között.
2016. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
#21 es szerinted ezek a felmeresek nem lennenek hitelesek amugy annyira nem vagyok mackos 186cm vagyok es a 45os ing jo ram igaz kicsit feszul! De alapbol kerek a pocakom! :o
2016. júl. 2. 08:36
 24/49 A kérdező kommentje:
#22 a kover nok nem jonnek be a macsoknak meg a sportos izmos ferfiaknak legalabb is mifelenk Hajdusagban nem de Pesti ismerosok szerint ot sem! :o :( :D
2016. júl. 2. 08:38
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
#23 Néha, azért fejezd be a mondatot, mielőtt elkezded a következőt, hogy legyen értelme! ;-)
2016. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
92%

"..sokszor remeg habtestük szeretkezés közben"

Miért, neked nem remeg a hájad szex közben? Szerinted az vonzóbb, ha a férfi hája remeg?


"a kover nok nem jonnek be a macsoknak meg a sportos izmos ferfiaknak legalabb is mifelenk Hajdusagban nem de Pesti ismerosok szerint ot sem"

A kövér pasik se jönnek be a sportos nőknek. Ha már ők adnak a külsejükre, alap hogy olyannak jönnek össze aki néz ki valahogy.

De álmodozz csak tovább.

2016. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg jó alakom van és aktívan formában is tartom magam, szóval szerintem igazán megérdemlek egy hasonlóan jó alkatú férfit, nem hiszem, hogy be kellene érnem olyannal, aki nem tetszik... :-)
2016. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
98%
Tudod ki a mackós? Pl. a Böde.190 cm és 100 kg tömör izom.Nem az a szálkás fajta,hanem magas és nagydarab,látszik hogy nagyon erős. Ezzel szemben te a hordó hasaddal és csüngő hájaiddal nem mackós vagy,hanem kandisznó.Ocsmány.Ennyit erről.
2016. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
#28 mondja ezt egy szinten kover no aki nagyzolni akar rohejes vagy! :D
2016. júl. 2. 11:18
 30/49 anonim ***** válasza:
#28 Böde Péter?
2016. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!