Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek mennyire imponáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek mennyire imponáló ha a férfit a komoly témák érdeklik?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl az űrkutatás. Bár ma már nem vagyok napi szinten "rákattanva" és csillagászati könyveket sem olvasok de azért az érdekesebb híreknek/felfedezéseknek utána szoktam nézni. Bár főleg a Hubble űrtávcső képeit méh mindig szívesen nézegetem. Illetve ha néha tévét nézek akkor is inkább az ilyen csatornákat nézem mint a Nat Geo vagy a spektrum. A légi katasztrófák az egyik kedvencem (ugyan én inkább a vasútért vagyok oda így a repülés nem igazán érdekel) de sok érdekes dolgot lehet megtudni belőle. De mikor még ment a különleges építményeket is nagyon szerettem. Filmekből is inkább a mély mondanivalóval rendelkezők a kedvenceim. Olyanok mint a Senkiföldje, Forrest Gump, Fegyvernepper, Hold stb. Illetve olvasni is nagyon szeretek. Főleg sci-fi műfaj a kedvencem. Szóval én egy komoly embernek tartom magam. Szeretek rácsodálkozni a világra. De ettől függetlenül én is szeretek néha lazulni meg néha ökörködni a haverokkal. Filmekből is néha jöhetnek a lazább vígjátékok is. De néha videojátékozni is szoktam. Vannak még olyan nők akiket érdekelnek az ilyen srácok vagy ma már az egybites tahóvilág szereplő laza, bulizós emberek a menők?
2016. szept. 23. 21:57
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Na akkor félreértések elkerülése végett csak amatőr szinten érdeklődöm iránta! Régebben valóban olvastam könyveket róla de ma már (mint írtam is) csak az interneten olvasom el az érdekesebb híreket. Nem vagyok hű de nagy tudományos szakértő a témában és ezt el is ismerem! Ugyanígy vagyok a repüléssel is. Annyit tudok róla amennyit a légikatasztrófákból hallottam így nyilván nem fogok úgy beszélni mint egy komoly érdeklődő. De azt is elismerem ha valamiben nem vagyok jó. Ilyen pl a vesszőhasználat. Szégyen de nem igazán tudom (néhány ritka esettől eltekintve) hogy mikor kell használni. Így most már érthető?
2016. szept. 26. 19:19
 22/36 anonim ***** válasza:
Semmilyen szakértő nem vagy a témában. Annyira hülye vagy hozzá, hogy nem veszed észre, mit jelent a hozzáértés.
2016. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
64%

"Más dolog, ha megemlíti, hogy hát igen, néha szívesen olvasgatok tudományos bulvárt, és megint más, ha azzal jön, hogy hű, a csillagászat (mint pl. a kérdésében is). De neked hiába magyarázom, direkt játszod a hülyét."

A te szótáradban mit jelent a hobbi? Mert nálam azt, hogy valakit érdekel egy téma, olvasgat róla, de nem a szakmája.

Az mit takar, hogy "hű, a csillagászat"?

Nem játszom a hülyét, egyszerűen viccesnek találom, amit írtál. Engem pl. érdekel a költészet, ettől még nem vagyok költő.

"Semmilyen szakértő nem vagy a témában."

A szakértelem az nem egy konkrét szint. Minimális matematikai szakértelme egy kétkezű munkásnak is van, attól még nem matematikus.

"Annyira hülye vagy hozzá, hogy nem veszed észre, mit jelent a hozzáértés."

Nincs ECDL meg semmi számítógépkezelői papírom. Még infó érettségim sincs. Ettől még nem egy ember gépét szereltem meg. Az a baj, hogy észre sem veszed, hogy a szavakat saját magad felruházod egy jelentéssel, csak épp nem azt jelentik. A hozzáértés nem azt jelenti, hogy valakinek van a dologról egy papírja. Köznapi használatban meg főleg nem.

2016. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval! Utolsó előtti remélem nem írsz többet... És ha nem vagyok szakértő akkor mi van? Nem értem miért csípi a szemedet az, hogy egy ismeretlen kérdező szakértő-e valamiben vagy nem...
2016. szept. 26. 19:36
 25/36 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs az érdeklődési köröddel, csak ha előadod egy lánynak, hogy a valóságshow-k mekkora szemetek, utána pedig elmeséled neki, hogy légikatasztrófás bulvárműsort nézel (mert ezek a műsorok bulvárműsorok), akkor aligha fog komolyan venni.
2016. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
35%

Akkor, ha ezek a témák téged csupán addig érdekelnek, amíg megnézed az éppen aktuális Légikatasztrófák-részt, nem vagy több lelkes bulvárfogyasztónál. Az értelmet, intellektust nem ez határozza meg. Én pl. nem nézek tévét, egy Légikatasztrófák-részt se láttam még, viszont ezer méterről megmondom neked, vajon egy Boeing 747-es vagy 757-es száll le éppen Ferihegyen.

Szóval... érted. Nem a téma határozza meg az értelmedet, hanem a fogyasztás milyensége és mélysége.

2016. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Na megjött a másik "kedvenc"... Már miért lenne búvárműsor? Mert te azt mondod? Meg ha még az is akkor mi van? Még is csak meg lehet tudni belőle néhány érdekességet a laikusok számára. Nyilván a komoly érdeklődőket nem köti le de nyilván nem is nekik készült... Hagyjatok már a hülyeségeitekkel! Az egyik azon nyíg, hogy szakérő vagyok- vagy sem a másik meg egy műsoron hisztizik, hogy az micsoda. Nem ez volt a kérdés!
2016. szept. 26. 19:44
 28/36 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor meg én meg megmondom neked, hogy egy csörgőben vagy egy hörgőben milyen motor van mert én meg a vasúthoz értek inkább...
2016. szept. 26. 19:47
 29/36 anonim ***** válasza:
Ezzel az ismerettel bizonyára meglesz életed első puncija.
2016. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Akkor már nem csak azt tudjuk rólad, hogy buta vagy, hanem azt is, hogy nem bírod a kritikát, nem vagy képes a másik fél érveit feldolgozni egy vitában és hajlamos vagy a hisztériára. Kész főnyeremény.
2016. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!