Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti ismerkednétek egy süket fiúval? Van munkája, független, minden ok vele, epp csak hogy nem hall (hallőkészülekkel elég jól bír kommunikálni).

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 13:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, a hallássérültet és a pszichés betegséget ne mosd össze, nagyon más a kettő. Míg az előbbi könnyen érzékelhető, diagnosztizálható, egyértelmű, és így kezelhető is (még ha nehéz is lehet a mindennapokban adott esetben), az utóbbi nagyon más kategória, ott, hogy ne legyen baj, nagyon az elején, nagyon időben kell elcsípni, nagyon meg kell válogatni a szakembert, mert később már nehéz kezelni, nem megfelelő kezeléssel csak rosszabbodik, a betegnél előjön az, hogy nincs betegségtudata, ami nehezíti azt, hogy segíteni lehessen rajta (és a körülötte élőknek), a család tehetetlenné válik... stb.

Én úgy gondolom, a pszichés betegségekkel sokkal nehezebb, mint egy testi bajjal, mert az utóbbit könnyebb kimutatni és megfelelő mederbe terelni, az előbbi még nagyon gyerekcipőben jár, és sokan megvetéssel reagálnak, elfordulnak, nem csak a betegtől, a családjától is.

2016. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
14-es, szerintem amit összeírtál nem olyan borzasztó. Én megmondtam, nem zavar a véleményed, csak ez a kioktató stílus, hogy majd te megmondod, hogy mások csak szimplán tapasztalatlanok. Honnan tudod?
2016. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!