Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek javulnának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek javulnának az esélyeim a nőknél, ha elkezdenék dohányozni? Manapság már nagyon drága a cigi, nem engedheti meg magának bárki.

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 10:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem. Gusztustalan dolog a dohanyzas.
2016. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de öngyújtót hordj magaddal. Csomószor próbálnak azzal ismerkedni csajok, hogy tüzet kérnek (előtte persze szemeznek veled és utána átvágnak egy kisebb tömegen, csak hogy pont tőled kérjenek tüzet), annyira aranyosak. :D
2016. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a kérdés érdemes arra, hogy elmentsem magamnak szomorúbb napokra vidámítónak.
2016. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a noknel nem is,de a tudoraknal mindenkeppen.
2016. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hat en ezt meg dohanyoskent is hulyesegnek tartom ... No letemre cigizek, viszont en figyelek arra hogy , mint az egyik kommentelo irta, hogy igen szinezi a fogakat es a lehelleted is kellemetlen lesz, de aki igenyes es nem ohajt leszokni az figyel ezekre. Mert kikuszobolhetoek, csak odafigyeles kerdese.

De , nem lesz tobb a szemembe egy ferfi sem attol mert dohanyzik...

Sot , van olyan ismerosom/baratom akirol tudom hogy nem szeretik, es ha egy tarsasagbs vagyunk es ra akarunk gyujtani azt mindig ugy hogy figyelunk arra hogy ne mdnjen ra a fust...stb.. Sot nekem a parom nem dohsnyzik, csak vizipipazik, viszont a munkahelyen mindenki dohanyzik, nem zavarja, megis ha vele vagyok nem gyujtok ra.

Szoval szerintem ez marhasag... Meg egy 14 eves kis taknyos is dohanyzik a msi vilagbs, ettol nem leszel felkapottabb

2016. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gyere le Jóisten...
2016. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kereseti igazolás lobogtatásával sokkal menőbb lehetsz.
2016. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jaj azért mert sok dohányos menőcsávónak szép nője van?
2017. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, mert a dohányzás menő, férfias, alfahímes vonás. Mellesleg iszonyú sok nő bagózik újabban, így illeszkednétek.
2017. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!