Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden párkapcsolatom nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatom nagy csalódással ért véget, elítélendő ha így teszek? 25F

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy szerelmet nem akarok egy ideig, túl sok fájdalom ért miatta, viszont egyéjszakás kalandoknak sem vagyok a híve. Szexre viszont lenne igényem, így szeretnék egy állandó szexkapcsolatot, érzelmek nélkül. Pl barátságban vagyunk és néha összejárunk. Én az ilyesmit eddig nagyon elítéltem, most viszont úgy érzem jó lenne ez, de nem tudom hogy a fenébe ismerkedj ilyen elvárással és egyáltalán hol? Nem ítélnek el emiatt az emberek?

2016. okt. 21. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Ameddig nem csapsz be senkit, ergo elmondod a partnerednek, hogy csak szex és más semmi, akkor semmi elítélendő nincs benne.
2016. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most hagyjuk, hogy ki mit gondol erről, mert itt most minden kis aggszűz megveregeti a vállad, hogy persze, csináld csak.


Nézd reálisan a dolgokat: keresel egy lányt, akivel kedvelitek egymást, bejön neked, szexeltek, és komolyan azt hiszed, hogy nem lesznek érzelmeid? Hahaha!

És rettentően po.fára fogsz esni, ha ő pókerarccal közli veled, hogy csak szexről volt szó, másra nem kellesz.


Azt is írod, hogy idővel azért majd szeretnél kapcsolatot, ez ilyen átmeneti állapot. Ebben az esetben jó sok lánynál elvágod magad, ha bepróbálkozol azzal a dumával, hogy csak szexre használnád. Ez pedig visszaüt majd, mikor többre vágysz.

Abból a szempontból hasznos, hogy nem ér véget csalódással a kapcsolatod, ha többé normális nőt nem is sikerül felszedned.


Hidd el, ez nem a te műfajod.

Ha csak szexre van igényed, akkor verd ki, és majd ismerkedj akkor, ha képes leszel normális kapcsolatra.

2016. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az ember azt hiszi, hogy a negatív érzelmi állapota hosszú hosszú ideig fennálló állapot lesz. Így az egy-egy csalódás után megfoganó gondolataidnak, feltörő vágyaidnak, nem kell azonnal hinni és teret engedni.

Te nem vagy az a típus amúgy sem aki képes lenne ilyesmikre. Aki csalódik az érzelmekkel kötődik. Egy ilyen ember pedig képtelen lenne pusztán egy "szex" kapcsolatban közreműködni.

2016. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Túl messzemenően következtetsz. Ismerem annyira magam, hogy ne szeressek bele a másikba csak azért mert néha összejárunk egyet szexelni. Nem vagyok egy érzelmileg labilis gyenge sz_r, de értek komoly csalódások, ami miatt én most csupán ennyire vágyom. Meg akarom magam kímélni a felesleges lelki sérülésektől.
2016. okt. 21. 15:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha te magad elítéled a dolgot, akkor nem tudom, mi a kérdés egyáltalán.
2016. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy eddig elítéltem, de mostan egy olyan pontot vagyok, hogy talán nem kellett volna :D
2016. okt. 21. 15:48
 7/17 A kérdező kommentje:
mostanra egy olyan ponton*
2016. okt. 21. 15:49
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy "ameddig nem csap be senkit"?


Most döntsük már el, hogy vagy egy szabad világban élünk, vagy egy olyanban ahol a megcsalásért megkövezés jár.

2016. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem semmi elítélendő nincs az ilyen kapcsolatokban, ha mindkét fél lefekteti előre a szabályokat és egyetért a felállást illetően.
2016. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 Miért lennék töketlen? Feltettem egy kérdést, valamiről amiről eddig volt egy határozott álláspontom, de most hajlanék rá hogy változtassak rajta, és ezzel kapcsolatban kérem ki az emberek véleményt és tanácsait ha élnek ilyesmivel ők hol ismerkedtek. Mi ebben a töketlenség? Úgy bírom ezt... feltesz egy kérdést az ember, és pár frusztrált hobbipszichológus elkezdi itt fejtegetni hogy mi baja lehet, meg hogy töketlen vagy olyan gyökér hogy képtelen lenne tartani magát ahhoz amit a kérdésben akar. Menjetek már máshova osztani a hülyeséget! Nem ismertek, de már rögtön ítélkeztek....
2016. okt. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!