Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden párkapcsolatom nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatom nagy csalódással ért véget, elítélendő ha így teszek? 25F

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy szerelmet nem akarok egy ideig, túl sok fájdalom ért miatta, viszont egyéjszakás kalandoknak sem vagyok a híve. Szexre viszont lenne igényem, így szeretnék egy állandó szexkapcsolatot, érzelmek nélkül. Pl barátságban vagyunk és néha összejárunk. Én az ilyesmit eddig nagyon elítéltem, most viszont úgy érzem jó lenne ez, de nem tudom hogy a fenébe ismerkedj ilyen elvárással és egyáltalán hol? Nem ítélnek el emiatt az emberek?

2016. okt. 21. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs érzelemmentes kapcsolat. Két ember között mindenképpen megjelennek érzelmek, és itt nem szerelemre gondolok! Ha neked a csalódás érzése okozza a fő problémát a kapcsolataidban, az bizony szexkapcsolatban is könnyen elő tud jönni. Azt nem árt, ha tudod, hogy egy nő szexkapcsolatban többet vár a partnerétől, mint egy érzelmi kapcsolatban. És ha nem kapja meg, amire számít, akkor jaj neked!
2016. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

el fognak ítélni az emberek, mindegy, hogy mit csinálsz. Ha van rajtad sapka, akkor azért, na nincs akkor meg amazért.


Nem kell nagy dobra verni, úgysincs hozzá senkinek semmi köze!

2016. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bennem is egyre jobban érik ez a gondolat, pedig én sem voltam ennek a híve. Úgyhogy meg tudlak érteni.


23/L

2016. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Számtalanszor gondoltam erre én is, noha nem azért mert nem akarok egy normális kapcsolatot, hanem mert be érném azzal is ha találnék egy lányt barátság+extrákkal ez is kicsit másabb de...

Barátnőt eddig még ne sikerült szerezni de barát alapú barátnőm sok volt sokan lemorzsolódtak de jöttek helyükbe mások, természetesen szinte mindegyikbe beleszerettem egy kicsit, de egyiknek sem kelletem pasiként, hol ezért hol azért... de kedvelni kedvelni szoktak. Volt vagy 3x közülük akinél az extrás dologgal bepróbálkoztam és majdnem össze is jött. :) De egyikük sem haragudott meg rám. :P.

30f vagyok még nem volt barátnőm, hivatásosnál nem voltam és nem is nagyon akarok menni. Egy éjszakásra sem igazán vágyom. Ha nem rendes kapcsolat akkor az ilyen barátság extrákkal fele hajlok, bár régebben én sem értettem volna ezzel egyet. De hiány/szükség ráviszi az embert ennyi év után már unalmas J.lcsi vagy B.etti :P .

2016. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 János Gilján ***** válasza:

Azt javaslom, hogy inkább dolgozd fel a komoly csalódásaidat, aztán keress egy normális partnert. Komoly csalódás akkor tud érni, ha teljesen mást vártál a partneredtől, mint amit ő képes volt megadni. Ez jószerivel visszavezethető arra, hogy a szerelem miatt kikapcsolt a józan eszed és a rózsaszín szemüveg miatt mást akartál belelátni az exedbe, mint ami. Ezt viszont te rontottad el, így ne nyalogasd a sebeidet a csigaházadban a "gonosz" nők miatt, akik csak fájdalmat okoznak, hanem légy férfi és szűrd le a konzekvenciákat.

Amikor pedig ezzel megvagy, akkor keress egy jobban hozzád illő párt egy normális kapcsolatra! Sok sikert!

2016. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgye vágod, hogy a legtöbb válaszoló nő?:D

Szóval ne keseredj el, van remény, akár itt is találhatsz dugó partnert...

2016. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha minden párkapcsolatod nagy csalódással ért véget, feltételezhető, hogy valamit nem jól csinálsz. Pl a partnered nem tudja magát nőnek érezni melletted. Az ilyen hibákat kiküszöbölni csak csalódások árán tudja az ember, mert csak azokból tud tanulni. Egy szexkapcsolatból, éppúgy, mintha utcalányoknál vezetnéd le a fölös energiákat, semmit sem fogsz tanulni. Ergo, később ugyanúgy bele fogsz futni ugyanazokba a hibákba, és ugyanúgy csalódni fogsz.
2016. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!