Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek bátorságot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek bátorságot hogy oda menjek ismerkedni a nőkhöz? Mindig meg szoktam hátrálni. Mit mondjak, miről beszéljek? Köszönés után nem tudom hogy mit kéne mondanom.27f

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Helyzetfüggő, az esetek többségében nincs értelme odamenni, mert nem akarnak ismerkedni. Ha nem sietnek sehova se, mert egy olyan kivételes szituációban vagytok, akkor meg próbálj az alkalomhoz illő dologról kérdezni. Pl ha egy koncert előtt várakoztok, akkor megkérdezheted, hogy milyen hosszú lesz a koncert, mert te nem tudod, milyen koncertekre szoktak menni, stb valahogy el lehet indítani a beszélgetést, ha kaphatóak rá. Az utcán buszon futkosva nem sok esély van a dologra.
2016. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bátorságot onnan vegyél, hogy semmi tragikus nem történhet, és a vágyod, célod érdekében érdemes odamenned. Ha nehéz fenntartanod egy beszélgetést velük, nos az sokak problémája. Próbálj ellazulni. Mit mondanál a haverodnak, anyukádnak, kollégádnak? Mondj hasonló dolgokat a nőknek is. Még vedd rá őket hogy szövegljenek, kérdezz jókat. Simán mesélhetsz valamit ami történt veled. Ha jó sztori, akkor díjazni fogják hogy elmondtad.

A kommunikáció kisebb dió, ha ismerőssel, kollégával, diáktársal ismerkedsz.

A siker aratáshoz kell az előnyös külső is, ezt most mondom. Igényes ruházat, tiszta haj értelmes fazonra nyírva, illat.

20/N

2016. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Az a szomorú az egészben, ha van bátorságod, lazán beszélgetsz, be is jössz a nőnek, na akkor jönnek a gondok. Nem egyszerű bűvészmutatvány együtt lenni egy nővel.
2017. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl. Boltban: Szia. Tudsz nekem segíteni, hogy hol találom a jégkrémeket?
2017. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán megkérdezed mikor megmutatta, hogy neki melyik a kedvence és lelkesen vásárolsz egyet ha engedi a pénztárcát. És aztán így sikerülhet elkezdened beszélgetned vele. Hogy mit vásárol etc. etc.
2017. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én először 24 évesen, egy elég szégyenteli manipulációval tudtam egy lányt ágyba vinni. Utána már képes voltam rá. De nem ez a lényeg, hanem hogy bennem olyan pszichés problémák voltak/részben vannak máig amik gátolnak abban, hogy jó párkapcsolatom legyen, mert nem gondolom magam szerethetőnek, nem fogadom el a testem, stb. Ezen terápiával lehet segíteni. Pl. emdr.hu

Kb. biztos vagyok benne, hogy neked is erre lenne szükséged. Ne halogasd tovább, fejleszd magad, fordulj szakemberhez! Bizonyos dolgok nem oldódnak meg maguktól!

f49

2022. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!