Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli 30-asok. Jó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 30-asok. Jó nektek így, hogy nincs senkitek és nem kell alkalmazkodni senkihez? Azt csináltok, amihez kedvetek van és nem szól bele senki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kiegyensúlyozott vagyok, 2 hónapja vagyok csak szólóban.

De ami nagyon hiányzik, hogy hozzábújjak ahhoz, akit szeretek este lefekvésnél...

Mindegy, majd jön az igazi.:)

2017. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem is kívánhatok :)
2017. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, akihez szívesen alkalmazkodnék, csak nem úgy alakult az életem, hogy ilyen emberrel együtt legyek pillanatnyilag. Szóval jobb egyedül, mint olyan emberhez alkalmazkodni, akihez nem akarok.
2017. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék férfiként 2.5 hónap után újra odabújni. De nem szeretett a nő, ahogy én őt, így átvert, megcsalt. Azóta nem az igazi az életem.
2017. jan. 9. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, miért tartottad fontosnak megosztani, hogy végzõdött a kapcsolatod?

Elèg érdekes, hogy ezt itt elsírod.

2017. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen jó. Mondjuk én tudatosan kerülöm is a kapcsokat. Egyszerűen nem hiányzik h valaki beleugasson az életembe.


Bár azt én sem értem h mért itt sírsz az ex kapcsodról.

2017. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább alkalmazkodnék valakihez!Utálok egyedül élni!f
2017. jan. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz barátot,társat találni. :(

aki jóban-rosszban együtt veled van!

DE jobb egyedül mint 1 rossz kapcsolatban!!! ne feledd ezt,ha egyedül vagy!


Jó egyedül elvagyok,szeretnék barátot aki elfogadó,megértő és szeret engem,nos ilyet nehéz találni.sajnos :(

akivel lehet beszélgetni,kirándulni 30N

2017. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kapcsolatfuggo, 1 eve szinglikent elek. Szeretnek mar egy part, es ha ugy alakul majd feleseget is. Elvagyok, csak jo lenne a mindennapokat megosztani massal akit szeretek. F.
2017. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:

Én 2 és fél éve vagyok egyedül.(Előtte több kapcsolatom is volt.)Néha jól megvagyok,néha nehezebben,de éldegélek azért boldogan. :) (Persze néha úgy érzem,jó lenne megint egy társ.)Próbálom elfoglalni mindig magam,meg amúgy is sokat melózok.Olyan szempontból egyébként jó,hogy most azt csinálok és oda megyek,ahova csak akarok.Szabad időmben haverokhoz is szoktam átjárni.


29/F

2017. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!