Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot lehetne csinálni egy MILF-fel?

Figyelt kérdés
Egy nálam 20 évvel idősebb nő, úgymond első randi lenne, csak nem tudok mit kitalálni ilyen hidegben, át meg csak nem hívhatom hát anyám-apám mit szólna. Nagyon bevállalósnak tűnik egyébként.

2017. jan. 20. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Randiztok és nem kérdezted mit szeret?

Filmet vagy enni,bárban egy koktélnál beszélgetni?

Fel mered egyáltalán válalni?-Nem szülők előtt persze.

Vagy csak a nyers motel szoba?

2017. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te biztos egy igazi nőről beszélsz, mert ezek alapján csoda, hogy szóba ált veled :D ne legyél életképtelen talán, nevezd idősebb hölgynek, az mégis csak megtisztelőbb, de amúgy gondolom nem robotok meg nem is huhh de különleges lények, csak idősebbek, valósznűleg ugyanolyan randikat kedvelnek, rajtad múlik ,hogy milyen lesz egy randi nem a helyszíntől függ, ha tudod a dolgod bármilyen körülmény közt eltudod varázsolni.
2017. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt mondta nincs ötlete, fel merem vállalni így a városban, majd azt mondom anyukámmal voltam
2017. jan. 20. 20:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Én plázába szoktam vinni a lányokat, ott megiszunk vagy eszünk valamit, nincsenek nagy ötleteim, meg hamar rátérek a szexre, sosem szoktam ilyen-olyan programokat szervezni. Szóval igen ilyen szempontból életképtelen vagyok, de jó társaság ill. jó fej, ha mégis belemennek a lányok :)
2017. jan. 20. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tyű- ez aztán a merészség!

Legalább a nagynéni 'státuszt" meg kaphatta volna."Anyukám?"


Jól van kisfiam,"ügyes" vagy nagyon.:XD

2017. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Áss egy alaguta a lakásától a lakásotokig és ha majd a szüleid elutaznak hétvégén, suttyomban csempészd be a nénit, nehogy meglássa valaki.


Szánalmas.

2017. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Foglakozzatok a gyerekeivel.

Vidd protkó mankó muzeumba.

Nemtudom mitkezdenék egy 50éves nővel. A szüleim alig idősebbek.

2017. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fel merem válalni. Azt mondom anyukámmal voltam.

Ez aztán a felválalás. És ha smárolni látnak titeket akkor azt mondod ,hogy nálatok szokás a vérfertőzés.

2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mit akarsz a nőtől? Egy éjszakára pályázol vagy udvarolni akarsz neki,normális kapcsolat céljából?

Egyébként a nőnél is van valami bibike,fia korabelivel randizgatni!

2017. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 - Te ,hogy számoltad ki az 50-net?
2017. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!