Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben tényleg visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben tényleg visszatér a régi arisztokráciára jellemző urizálás?

Figyelt kérdés

Társadalomismeretből a társas szokásrendszerről volt szó órán.

A tanár is arról beszélt, hogy manapság megint minden eltolódik az anyagi személet felé, mindenki nagyon anyagias és felszínes lett.

Példának okáért kiemelte a társkeresést, és javasolta hogy manapság ezt nem éri meg komolyan venni, mert nagyon sok magamutogató és felszínes ember van rajta.

Azt hozta fel példának, hogy régen is voltak a főúri bálok.Ott a bál előtt sorban érkeztek az uraságok és sokan kinn álltak és nézték a pompás lovakat meg a hintókat, meg a ruhákat, amiben jöttek.

Most ugyanez megy ha az ember elmegy egy szórakozóhelyre.

Sokan kinn állnak és nézik ahogy a tehetős honfitársaink a luxusautókkal jönnek a diszkó elé, majd szintén nézik a ruhájukat is, meg ékszereket.

Azt javasolta a tanár hogy nem nagyon ajánlja hogy valaki is komolyabban ismerkedjen szórakozóhelyen, vagy társkereső oldalakon, mert nagyon sok átverős és lehúzós kalandban lehet része.

A tanár egy 30 éves ember, azt mondta ő is sokáig volt ilyen oldalakon, és ezért akarta kiemelni a fontosságát ennek, hogy nehogy valaki rossz emlékekkel gyarapodjon.

Jól látja szerintetek ezt a tanár?

Sokat beszélgettünk erről, mindenkinek megvan a véleménye.

Kíváncsi vagyok, ti ezt hogy látjátok?



2017. jan. 21. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A magamutogatás, "urizáló" bohóckodás mindig is a dolog része volt, sajnos. Csak régen társult hozzá az alapvettő etikett, udvariasság mindkét fél részéről, a férfiak nem voltak tiszteletlenek a nők pedig nem éltek vissza a férfi érdeklődésével.


Mára maradt a magamutogató felszínes "keménykedés", úgymint a luxusautóval (ha-ha, vagyis inkább az annak látszó autókkal, úgymint Audi, Mercedes, BMW stb.) hangoskodás, harsány hazudozás, aranylánc és napszemüveg kötelező viselete még éjjel is, közepes és túlárazott márkák viselete, viszont az udvariasság felejtős a "szórakozóhelyeken". Sajnos a bunkó "kő kóla" férfiak és a "lehúzós nők" mítoszai nem csak kitalációk.


Kicsit sajnálom, hogy ebbe a korba születtem én is, és nem vagyok képes azonosulni a korosztályommal. Nem megy az, hogy azért utáljak valakit, mert "há' gáz a sapkája" vagy hazudozzak harsányan nem létező "biznicekről".


Remélem a tanárod téved, és csupán múló szeszély ez a viselkedésmód.

2017. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen óra volt ez?
2017. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, látom. Szerintem kamu.
2017. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én még fiatal vagyok és az osztálytársaim is, itt annyira még nem jellemző az ilyen dolog.

De voltunk már diszkóban, és tényleg megfigyeltük már azt, amiről a tanár beszélt.

Jöttek ilyen nagy fekete autókkal, soron kívül beengedték őket, míg a tömeg kinn állt, és tényleg a lányok, pasik szép ruhákban voltak.

A társkereső oldalakról még nem sokat tudok mondani, mert nem voltam még fenn.

2017. jan. 21. 18:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Társadalom ismeret óra volt.
2017. jan. 21. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ezt egy 30 éves ember élettapasztalata mondatja, aki valószínűleg meg is keseredett, ami a párkeresést illeti. Én nem sokat adnék rá. Nem sokkal jobb, mint azok, akik itt hordják le a nőket, hogy csak a kocsit meg a fizetést nézik, sőt, talán annyival rosszabb is, hogy ezt befolyásolható gyerekeknek adja elő, egy iskolai óra keretében.
2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem új keletű dolog, mindig is így volt, nem tudom miért kell ezen fennakadni, mintha ebben a században alakult volna ki.

Csak annak szúrja ez a szemét, aki nem tud ezzel megbékélni és együtt élni.

Pedig könnyebb lenne, hidd el!

2017. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az alapján döntsd el, hogy néz ki a tanár. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a társkeresőkről.


Ha a tanárod alacsony, csóró kopasz hókuszpók, akkor egy kis józan paraszti ésszel is kitalálhatod, hogy ontja magából a hülyeséget a sikertelensége miatt.


Fontos a pénz, fontos a megjelenés, de egyik sem annyira fontos, mint a belső tulajdonságok.


Elfelejted szerintem, hogy a tanárod is ember, jó és rossztulajdonságokkal, simán lehet a viselkedése taszító a nők számára, és ezt próbálja az anyagi helyzetére fogni.


Egyébként régen nyíltan anyagi helyzet alapján házasították az embereket a szüleik, ehhez képest manapság hawaii van.

2017. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ennek nincs komoly valóságalapja. Csak a saját véleményét osztotta meg veletek, amivel annyi baj van, hogy úgy tálalta mindezt, mintha tények lennének. Nem kéne egy tanárnak a gyerekek fejét a saját hülyeségével tömni.
2017. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kb 180 centi magas, atletikus testalkatú, sportos és elegáns ruhákban szokott mászkálni.

Magánéletét nem ismerjük, arról nem beszélt.

Nem néz ki olyan rondán, még autója is van,opel astra sedan.

2017. jan. 21. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!