Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben tényleg visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben tényleg visszatér a régi arisztokráciára jellemző urizálás?

Figyelt kérdés

Társadalomismeretből a társas szokásrendszerről volt szó órán.

A tanár is arról beszélt, hogy manapság megint minden eltolódik az anyagi személet felé, mindenki nagyon anyagias és felszínes lett.

Példának okáért kiemelte a társkeresést, és javasolta hogy manapság ezt nem éri meg komolyan venni, mert nagyon sok magamutogató és felszínes ember van rajta.

Azt hozta fel példának, hogy régen is voltak a főúri bálok.Ott a bál előtt sorban érkeztek az uraságok és sokan kinn álltak és nézték a pompás lovakat meg a hintókat, meg a ruhákat, amiben jöttek.

Most ugyanez megy ha az ember elmegy egy szórakozóhelyre.

Sokan kinn állnak és nézik ahogy a tehetős honfitársaink a luxusautókkal jönnek a diszkó elé, majd szintén nézik a ruhájukat is, meg ékszereket.

Azt javasolta a tanár hogy nem nagyon ajánlja hogy valaki is komolyabban ismerkedjen szórakozóhelyen, vagy társkereső oldalakon, mert nagyon sok átverős és lehúzós kalandban lehet része.

A tanár egy 30 éves ember, azt mondta ő is sokáig volt ilyen oldalakon, és ezért akarta kiemelni a fontosságát ennek, hogy nehogy valaki rossz emlékekkel gyarapodjon.

Jól látja szerintetek ezt a tanár?

Sokat beszélgettünk erről, mindenkinek megvan a véleménye.

Kíváncsi vagyok, ti ezt hogy látjátok?



2017. jan. 21. 18:13
1 2
 11/14 omba ***** válasza:
47%

Nem vágom, hogy mi kapcsolata a társkereső lapok magamutogató kamu alakjai és főúri bálok között?

Egy 30 éves kölyök ne használjon olyan szavakat, hogy "manapság" - főleg, ha ilyen lúzer. Gondolom nincs senkije.

Most ő a társkeresésről akar titeket lebeszélni?

2017. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Van ebben valami,de azt se felejtse el,hogy vagy így vagy úgy,de egy nő mindig a nálánál jobbat fogja választani valamilyen szempontból,mert ez beléjük van kódolva.Régen egy nő nem tudott karriert építeni, minden azon múlott,hogy házasodik,mert az az egész járványokkal megtűzdelt élete ezen múlott.Meg amilyen fain munkalehetőségek vannak vidéken,senki ne számítson arra,hogy a nők azon egy rész ének ne legyen anyagias,akit otthon egy ft-al nem tudnak támogatni.
2017. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is a tanároddal egyidős vagyok. De szerintem ő eléggé megkeseredhetett, ha így látja a dolgokat. Vagy titkon ő is köztük szeretne lenni, és olyan nőkkel járni, csak nem teheti meg. Én is már sokmindenen túl vagyok, de mégsem gondolkodom úgy ahogy ő. Egyébként meg mindig vannak tehetősebb emberek, párt meg mindenki úgy választ, ahogy ő szeretne, vagy amire a környezete kényszeríti esetleg (pl. család, de ez Mo.-n ritka). Egy gazdag is választhat jóval szegényebb társat (az más kérdés, h kijönnek-e, szokások, stb.) és költheti rá a pénzét.

Engem ez amúgy is hidegen hagy. Nem tudom a tanárod miért foglalkozik velük (bár volt egy tippem fentebb). Én általában magamhoz hasonlókkal barátkozom, ismerkedek, így pl. nálam nincs ebből gond.

2017. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eléggé megkeseredett a tanárod.
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!