Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek kellemetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kellemetlennek a társkereső oldalakra való regisztrációt?

Figyelt kérdés
Rosszul érezném magam,ha ki tudódna,hogy fent vagyok ilyen oldalakon. Máshol viszont nem találkozok új emberekkel,így észre sem vesz senki. (L)
2017. jan. 21. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érzem egyáltalán kellemetlennek. Én is regisztráltam rá, sőt én magam mondtam a haverjaimnak, hogy van egy profilom társkereső oldalon, az pedig ha valaki leszól vagy lenéz ezért az nem tud érdekelni.
2017. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Munkahely, könyvtár, vagy egyéb más közösségi helyek, ahol lehet ismerkedni.
2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, ezt nem, csak az a kellemetlen ha kiszúrja valamelyik közeli ismerős és nekiáll piszkálni, vagy sajnálgatni (vagy rosszabb esetben okoskodni, hogy bezzeg neki nem volt szüksége ilyenre). Nagyon kínos, ha ez a téma egy családi eseményen, ráadásul váratlanul. Én átéltem és egyáltalán nem volt kellemes. Ráadásul nem is értem el a regisztrációval semmit, szóval, csak megaláztam magam (nincs új a nap alatt).


Új emberekkel nem tudom én sem, hogy hogyan kellene jóban lenni, minden "új" ismerősöm olyan semleges. Elbeszélgetünk, de semmi több. Utólag nem hiányoznak, sőt van akinél örülök, hogy nem kell beszélnem vele többé.


Bennünk lehet a hiba.

2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2


A könyvtárak többsége sajnos nagyon elhagyatott (rutinos könyvtárbajáróként tudom, itt a városban ott tartunk, hogy mikor 2 hetet visszavinni a könyvet, összesen 20 forintra büntettek meg, mert így is alig jár valaki, ráadásul a könyvátrosnő anyám régi iskolatársa és sokszor beszélgetnek és sokszor panaszkodik, hogy alig jár valaki)

2017. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*két hetet késtem visszavinni


(Elnézést a hibáért)

2017. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit. Na nem azt, hogy így növelem az esélyeimet arra, hogy új emberekkel találkozzak, mert az a munkám meg az egyéb dolgaim miatt majdnem magától értetődő. De azért jó ideig gondolkoztam, hogy mégis mit/mennyit írjak le magamról, egyáltalán tegyek-e fel fotót, ilyenek. Az a része a kellemetlen szerintem.
2017. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el,hogy regisztráljak-e. Annyira elkeserítő,hogy manapság fiatalon alig lehet ismerkedni vagy barátkozni élőben,de én is pl. annyira le vagyok terhelve a tanulmányaimból adódóan,hogy nincs időm hobbiprogramokra eljárogatni,de ha el is megyek valahová akkor sem fog odajönni senki csak úgy,mert mindenki magával vagy a szűkebb baráti körével van elfoglalva. Igazából nem is erőltetném a dolgot annyira, csak azt sajnálom,hogy a 20-as éveim,a tényleges társkereső időszak így elszáll.
2017. jan. 21. 19:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt kitöltetlen adatlapos profilom két társkereső oldalon. Tudod, csak körülnézni, hogy mégis milyen helyre regisztrálnám be magam. A reakcióm kiábrándulás felsőfokon, pár óra nézegetés után. Instant törlés...

Egy év múlva felregusztráltam magam egy másuk oldalra normálisan kitöltött adatlappal. Itt szintén azt éreztem, hogy senki a nyomában sincs annak, akire szükségem lenne.

Nem ajánlom senkinek a társkereső oldalakat. Időpazarlás.

Nagy gondossággal összeválogatott buta, egyszerű, semmilyen, csúnya emberek mix minden mennyiségben. Talán elcsíphetsz egy értelmes embert , aki épp akkor regisztrált, és még nem törölte magát...de erre sincs sok esély, mivel az összes funkció fizetős.

2017. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére normális embereket is fogtam ki társkeresőn. Nem eggyel máig beszélgetek.Az, hogy más mit szól, amúgy se érdekel,mert nálunk csak az amerikaiak képmutatóbbak.
2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Társkeresés!!?? Lehúzást az egész. :(
2017. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!