Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek kellemetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kellemetlennek a társkereső oldalakra való regisztrációt?

Figyelt kérdés
Rosszul érezném magam,ha ki tudódna,hogy fent vagyok ilyen oldalakon. Máshol viszont nem találkozok új emberekkel,így észre sem vesz senki. (L)
2017. jan. 21. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem érzed kellemetlennek, amikor buszra szállsz? Amikor mobiltelefont használsz? Amikor késsel felvágod a kenyeret?


Na ugye. Miért kellene kényelmetlenül éreznie magát az embernek, amikor rendeltetésszerűen használ valamit? Úgy egy hete leírtam erről a véleményemet, csak azóta nem találom a kérdést, de a lényeg az, hogy Magyarországon fel sem tűnik, hogy 2017 van, az emberek ugyanúgy félnek az internettől, mint 2000-ben. Az most más téma, hogy egyes társkeresők még a profilok megnézéséért vagy az üzenetküldésért is pénzt kérnek.

2017. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én valamiért igen, például képet semmi pénzért nem raknék ki magamról ilyen oldalakra, anélkül meg esélytelen.

Amúgy ismerőseim körében többen bíztattak már hogy regisztráljak, meg van akinek így jött össze kapcsolat úgyhogy szerintem a többség nem tartja gáznak.

2017. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanannyira érzem kellemetlennek, mint a konditermet, amit fizetsz, hogy szimulálva legyen a terhelés, amit normális esetben megkapnál az élettől, nem kéne mesterségesen előállítani.

A társkeresőzés is ugyanilyen erőltetett és mű.

2017. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!