Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az ösztönök miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ösztönök miatt utasítanak vissza a nők?

Figyelt kérdés
Legutóbb azzal a szöveggel utasította vissza a közeledésemet egy nő, hogy "Egy ilyen genetikai hulladékkal sose lennék együtt". Ezután gondolkoztam el rajta, hogy lehet az ösztöneik miatt nem kellek a nőknek. Látják rajtam, hogy alacsony vagyok, ronda arcú, szegény és tudat alatt arra gondolnak, hogy milyen ronda gyerekeink lennének. Így sose fogok kelleni egy nőnek se? Hány éves korig érdemes próbálkozni ilyen adottságokkal? Mit kellene tennem, hogy kapjak a nőktől, legalább egy első randi esélyt? 24F

2017. febr. 14. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Hol kedvesen, hol az általad leírt módon, de ez a vége. Nőknek mondanám, mert nincs ebben tapasztalatuk, hogy meglepően sok ilyen durva eset is előfordul. Rossz érzés nagyon, de ez van. Szerintem 10-20 év múlva kicsit változik a helyzet, de addigra már minek. Ha bírod még, azért próbálkozz, hátha neked összejön mégis.
2017. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, kb. 10 éve ismerkedek többé-kevésbé rendszeresen, de ilyen szöveget még sosem kaptam.
2017. febr. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Hat mert biztos valamu falusi diszkobarbihoz vagy a lakotelep onjelolt miss universe-ehez mentel oda es nem egy visszafogott,normalus lanyhoz. Nem a szolis, pothajas formedvenyeket kell elhivni, vagy ha o kell,szamolj vele, h a fenti rwakciot kapod,m madkepp nem tud,ennyi aggyal ennyire futja.
2017. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi,most latom, rengetegszer mellenyomtam. Azert remelem, ertheto, amit irtam.
2017. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sorstársam, neked is csak azt tudom tanácsolni, mint amit nekem tanácsoltak évekkel ezelőtt, mikor ugyanezen az oldalon 29 éves szűzként nyavalyogtam.


Ma már mikor beállok valahova a Tesla S autómmal és jól öltözötten kiszállok belőle, senkit nem érdekel, hogy 170 magas vagyok, az sem, hogy kopaszodom (pedig már lenne pénzem hajbeültetésre is) és még egyetlen aranyásó sem panaszkodott a 14 centimre (pedig mióta sok pénzem van már 68 nőt megdugtam és a legdrágább az volt, amelyiknek adtam egy tízezrest miután kutakodott a fiókomban, hogy takarodj haza taxival mielőtt hívom a rendőrséget. De ilyenből is csak egy volt meg még volt néhány gázosabb, de a többség nagyon készséges volt. Némelyik olyan buta volt, hogy azt hitte majd feleségül veszem.


Mielőtt a feminista sáskahad nekem esne, mindegyik nő a 68-ból engem szedett fel, ha kezdeményeztem is csak ilyen elejtett "Tetszik a kocsim?" vagy "Elvigyelek egy körre?" típusú nagyon elcsépelt duma volt, úgyhogy mindegyik tudta, hogy mit akar.

2017. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!