Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A roma lányok tényleg hűségese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányok tényleg hűségesebbek és empatikusabbak mint a magyarok?

Figyelt kérdés
A magyar nőkből nagyon elegem lett. Folyton megcsalnak, átvernek és hazudoznak nekem. Gondolkodtam már azon, hogy talán megpróbálnám egy roma lánnyal, mert róluk azt hallottam, hogy hűségesebb fajták alapból és nincs bennük annyira az a ribi vér mint magyar társaikban.. Én ezt csak úgy hallottam. Van valakinek erről tapasztalata?

2018. ápr. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ja persze.

Csak nem dolgoznak, csak szülnek sorban.

Ez kell?

2018. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A kutyának sem fogsz hiányozni, szevasz!
2018. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem függ ettől. Ha rossz lányoknál probálkozol akkor is lehet ez. Nem tudom hány éves vagy de ne származáshoz kösd a kapcsolatot. Egy roma is lehet éppen olyan hűtlen mint egy magyar.
2018. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

A saját fajtádat ócsárolod, rosszabb vagy mint a rasszista.

A magyar nők a legszebb nők a világon, jól kell bánni velük és nem csalnak meg. Ez az én tapasztalatom.

2018. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem rasszfüggő,az az igazság.Mindkettőben van hűtlen is,hűséges is.
2018. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Cigánnyal sosem.
2018. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy cigany baratnom. Teny es valo, oszinte volt, nem csalt meg, de a magyar baratnoim sem csaltak meg soha, mind oszinte volt, huseges, szoval ez nem ettol fugg. Elo pelda a lanynak a huga, olyan 18-19 korul volt, minden este mas pasival ment “kocsikazni”. Szoval.....egy kicsit az agyadra ment valami szerintem, ha ugy hiszed, hogy mas nemzet lanyai husegesebben.
2018. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően senki se empatikusabb, mint a másik, csak az extrovertált emberek képesek jobban kimutatni az érzéseiket, és a romák között elég sok az extrovertált. Minden ember csak egy látszat. Bármit is látsz vagy gondolsz egy emberől, az sose fog egyezni a valósággal 100%-ig. Sokkal nagyobb lesz az eltérés, ha egy introvertált embert veszünk alapul, mert ő egy külső szemlélő számára érzéketlennek tűnhet, pedig nem az.
2018. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyeségm
2018. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neked, az empatikus azt jelenti,hogy teli torokból üvölti neked,hogy a rák egye ki a májadat more,akkor igen.
2018. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!