Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy heverted ki, mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy heverted ki, mennyi idő alatt a válást? 8 éves kislány anyukája vagyok

Figyelt kérdés
Depresszió,letargia,kishitűség. Már régebben meg kellett volna lépnem,de halogattam, naiv módon.Most a 2 munkahely mellett időm sem marad a kislányomra, a szüleim segítenek,vigyáznak rá,lassan úgy érzem ők nevelik helyettem.
2010. júl. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
sexel hogy állsz?
2010. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te biztos pasi vagy, első. Egy válófélben, vagy frissen elvált nőnek a legutolsó gondolata a szex. Minden fontosabb annál. Főleg, hogy az összes férfiban az ex-ét látja.


Kérdező: én fél éve váltam el, gyűlöltem, és örömmel szabadultam meg tőle, de a felsorolt tünetek sajna még mindig megvannak. Depresszió, ingerültség minden férfi irányába, kishitűség. Csúnyának, kövérnek, és öregnek érzem magam. Azt hiszem az a megoldás ha belenyugszok, hogy egyedül élem le az életem. Ennek ellenére örülök, hogy megszabadultam attól a szemét, önző egoista, lusta, büdös,(1-2 hetente fürdő) basáskodó és meg sorolhatnám milyen, volt férjemtől.

2010. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mikor lett vége a házasságodnak,és mikor mondták ki a válást?Ha még csak pár hónapja,akkor nincs min csodálkozni,pláne,ha úgy lett vége,hogy mondjuk másik nő is volt a dologban,vagy a volt férjed úgy viselkedett veled,hogy teljesen elveszítsd az önbizalmad.Mi miatt váltatok?Mert szerintem ez is belejátszhat az érzéseidbe.És most hogy viselkedik veled a volt férjed?

Nem sokat írtál a helyzetedről,de ennyiből az derül ki számomra,hogy nemcsak a kislányodra,de saját magadra sincs időd.ÉS szerintem ez is egy oka lehet pl a kishitűségednek,letargiádnak.Mert nem áll módodban,hogy elmenj kikapcsolódni,barátokkal szórakozni,kényeztetni magad akár egy fodrásszal,kozmetikussal.Nem biztos,hogy így van,csak találgatok.

Nekem három hete mondták ki a válásom,és öt hónapja ment költözött el a volt férjem,és egy akkor 11 hónapos babával maradtam egyedül,úgyhogy a családom egy másik városban él.Hát voltak jobb napjaim is:).

A volt férjed nem viszi el hétvégente vagy akár hétközben is a kislányotok?Mert az is nagyon nagy segítség tud lenni,persze csak ha olyan a viszonyotok.

2010. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 éve válunk,most lesz kimondva remélem, alkohol és társai az ok.3. nem volt ,azt talán könnyebben viseltem volna,mint a felelőtlenségét,meg a sorozatos ígérgetéseit. A kislányt magától nem viszi el,én szoktam elvinni hozzá,hogy lássa a lányát,de csak úgy marad vele,ha én is ott vagyok... a lakáshitel miatt kénytelen vagyok egyenlőre sokat melózni és tanulok még...igaz nincs időm szórakozni járni,gyerekes barátaim viszont vannak,velük szoktunk csapatostul' kirándulni,strandolni.nem egyszerű.
2010. júl. 20. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbáld meg elfogadni a helyzetet és barátkozni azzal, hogy te és a gyereked is jobban jártatok így. Én is elváltam két gyerekem van, még kiskorúak. Nagyon nehéz. Pihenés? Azt sem tudom mi az? Lelki nyugalom? Az igen. Életem legjobb döntését hoztam. Hidd el majd kialakul. Az élet mindenkinek megadja azt ami jár neki. Ha jó ember vagy te is megkapod a jutalmad. Mellesleg örülj neki, hogy vannak szüleid, barátaid akikkel jól érzitek magatok. Sajnos nagyon sok embert ismerek aki tényleg egyedül maradtak. Becsüld meg amid van és gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is.
2010. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!