Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogosan kéri? Megteheti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri? Megteheti?

Figyelt kérdés
Elváltunk egy éve és most a volt férjem azzal csesztet,h valtoztassak nevet mert ő el akarja venni az új párját és nem szeretne ,h én viseljem a nevet. Követelheti? Mert már fenyeget kb
2020. jan. 18. 09:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én alig vártam, hogy megszabaduljak a volt férjem nevétől(is).Ő viszont megsértődött, amikor megtudta. :D
2020. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem úgy veszi fel az új nő a férfi nevét, hogy közben a lánykori is megmarad. "Kovácsné Kiss Anikó". Ott a "né" de egyértelmű, hogy Ő kicsoda. Nem azonos veled.
2020. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%

"... a nőjét zavarja! És ő akar lenni a "né".De hát így járt én azért nem veszem le ,h neki jó legyen."


Istenem, mennyire kicsinyes vagy, Kérdező! Én őszintén sajnálom az ilyen megkeseredett embereket, mint amilyen te is vagy.

2020. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%

#23


Valószínűleg szúrja a begyét, hogy a volt férje talált nála jobbat (ami nem meglepő) és csak azért sem szedi le. Mindegy mert legalább megtudott szabadulni a kérdezőtől.

2020. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%

#24 Szegény annyira buta, hogy szerintem azt sem veszi észre, hogy rajta röhög mindenki. Ezzel a húzásával is csak azt bizonyítja a környezete előtt, hogy mai napig kapaszkodna a múlba. Komplett hülyét csinál magából.

Arról nem is beszélve, hogy amíg fontosabb neki az exférjével való hadakozás, a saját lehetőségeit cseszi el egy esetleges továbblépésre. A kutya nem fog szóbaálni XY-nével, akiről már a névviselése miatt is süt, hogy a múltban ragadt...

2020. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem ragadtam a múltba, de mivel vele csalt csak azért se!😁
2020. jan. 19. 10:51
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Hiába is jelented és pontozod le a válaszokat kérdező, nem változtatsz semmit a tényen. Sok sikert a kőkemény munkához, hogy szembenézz saját magaddal! 😉
2020. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
40%

Néném azért nem vette le, mert szakmai körökben ezzel a névvel ismerték. Bár ő nem -né, hanem Tóth helyett Kovács Kata lett esküvő után.

Neki anyagi és presztizsveszteség lenne, így megtartotta az aszonnynevét.

2020. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%

A Kérdezőnél szó sincs szakmai háttérről. Leírta, hogy szimplán azért csinálja, hogy idegesítse az exét, és az exe új párját.

Ezért kicsinyes és szánalmas az egész asszony.

2020. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%

A férjed megcsalt, elhagyott, te ennek az embernek a nevét mégis magadon viseled, csak hogy a másik nőnek rossz legyen. Rettentően gyerekes hozzáállásod van.

Nincs jogi eszköze, hogy rákényszerítsen, de ezt nem is kellene kérnie.

2020. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!