Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan váljak el, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak el, ha a férjem totál kiborul és sírva könyörög?

Figyelt kérdés

Már nem működik a házasságunk, csak haldoklik az egész. Múltkor egy vita során mondtam neki, hogy vége van, elmegyek, el akarok válni. Akkor sírva fakadt, könyörgött, hogy ne hagyjam el, egész éjjel hangosan zokogott. Megsajnáltam és végül maradtam.

De nem érzem jól magam, továbbra is vitázunk, én már teljesen tönkre mentem, de úgy érzem nem vagyok elég erős ahhoz, hogy becsukjam magam mögött az ajtót.

Aki volt hasonló szituban, az hogy csinálta? Nagyon szeretnék új életet kezdeni....


2021. dec. 8. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Párterápia


2. Ha tényleg nem működik, akkor sajnos meg kell keményítened a szíved, amikor zokog. Gondolj arra, hogy miért is hoztad fel a válást, illetve hogy megbántad az előző esetet, amikor beadtad a derekad.

2021. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha már így érzel, akkor erőt kell venned magadon, mert sajnálatból együtt maradni valakivel, az a másik fél számára is megalázó. Úgyis szakítás lesz a vége, de így nem csak magadat gyötröd, hanem őt is hitegeted. Ha már esélyt nem látsz a boldog kapcsolatra, mindkettőtöknek úgy a legjobb, ha nem húzod sokáig.

Én is húztam már ilyen dolgot vagy 3-4 hónapig, mert sajnáltam, de nem volt helyes, jobb lett volna mindenkinek, ha meglépem akkor, amikor már esélytelennek látom. De az ember képes hitegetni magát is, valahogyan racionálisan kellene gondolkodni néha, de azt a legnehezebb ilyenkor.

2021. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz vele, majd túl lesz rajta
2021. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Arra kell gondolnod, hogy egy életed van és a legfontosabb az a saját magad boldogsága. Néha önzőnek kell lenni és azt szem előtt tartani, hogy neked mi a legjobb.
2021. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

#4 Önzőség, ha a saját boldogságodat mások szükséglete elé helyezed.


Öngondoskodás, ha a saját szükségletedet helyezed mások boldogsága elé.


Ha neked szar, Kérdező, akkor nem önzőség, ha fogod magad és lelépsz. Ő is talál majd mást, és te is, akivel boldogok lehettek.

2021. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
min vitáztok? mi a probléma? valóban ennyire nem lehet megoldani?
2021. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Első körben meg kellene próbálni "megjavítani", rendbe tenni a házasságot. Ha ezen a szakaszon már túl vagytok, és úgy érzed, hogy benned már nincs küzdeni akarás, akkor tovább kell lépni.

Sajnos a sírást és egyebeket lehet évekig is csinálni, akkor addig benne maradsz egy számodra mérgező helyzetben?

Vannak extrém esetek akik ha sírással nem érnek el semmit, akkor szoktak öngyilkossággal fenyegetőzni. Addig nem kellene eljutni.

Ha a másik fél ezt nem tudja elfogadni, akkor bizony pszichológushoz kell fordulnia, a saját, és a másik fél lelki békéjének érdekében.

2021. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Évek óta örlődöm.... Javíthatatlan, nem változik egyikünk sem. Eddig tűrtem, de nagyon meglepett a reakciója, nem is tudtam hogyan kezeljem, ezért inkább visszakoztam.
2021. dec. 8. 09:42
 9/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
De... Kérdező. Miken mennek a viták? Ha nem vagyok indiszkrét. Nem meghazudtolni szeretnélek, mindössze érdekel. Hátha vannak jobb megoldások is a válásnál.
2021. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazából mindenen. Ahogy viselkedünk a másikkal, ahogy 1-1 alkalommal megnyilvánulunk. Az én részemről pedig a teljes elhidegülés. Nem tudok olyat mondani amin ne tudnánk összeveszni. Próbáltam nem egyből a válasra gondolni, márcsak a gyerekek miatt is, de nem látom jövőjét a kapcsolatunknak.
2021. dec. 8. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!