Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor mindenképp válás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mindenképp válás? A kisbabánk előtt kiabált, rugdosott tőrt zúzott. Mondtam hogy ez válás, igerte hogy nem fog megtortenni , de most ugyanaz, a kicsi 1évesünk már ordított annyira félt .

Figyelt kérdés

Tehát kértem többször is hogy halkan beszéljen a kicsi előtt,de nem tette hanem kiabalt és csapkodott, vagy épp belerugott vmibe.

Persze sírt szegeny baba. Mondtam hogy én elválok mert nem akarom hogy így nőjön fel a kislányunk.

Megigerte tobbet soha nem fog.

De megint megtörtént, és a földre hajított egy tányért mivel én veletlenul eltörtem kedvenc vmilyét

A kicsi előtt viselkedett így.

Hat nagyon megijedt szegeny , ordított, sírt, gyorsan kivittem, persze megint elkezdett bocsánatot kerni es tobbet soha nem fordul elő.


Én ugy erzem , de nem tudom ha valós a megérzésem, hogy most tudja hogy tenyleg elhagynám, ezért lehet abba is hagyja.


De ha esetleg vmi kozbejönne hogy nem tudnék elvállni, és tudna hogy nem hagynám el, akkor lehet ujra elkezdődne a csapkodás?


2022. jún. 11. 00:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked ennél sokkal jobbat érdemel. Ne akard, hogy ezt a mintát lássa, mert jó eséllyel vagy ő is idegbeteg lesz, és ez lesz a konfliktusmegoldási stratégiája, vagy olyan lesz, mint te, aki ezt tűri.

Nem fogja abbahagyni. Ehhez szakmai segítség kell.

2022. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Válás, nem fogja abba hagyni. Erőszakos lesz,Téged is meg fog ütni, majd bocsánat kérés és egy darabig ezek váltakoznak majd, később már bocsánat kérés sem lesz csak uralkodik. Ne hidd,hogy majd ti lesztek a kivételek!! Ebben az esetben nem.Váláskor is agresszív lesz,de meg kell lépned. Hosszú menet lesz.
2022. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ujabb aki állandoan kibékül.

Szegény gyerek :(

2022. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%
Az én apámnak is voltak ilyen dühkitörései, kb kéthetente egyszer. De sosem bántott senkit, és ettől függetlenül egy jó ember volt. Örülök, hogy anyám emiatt nem vált el anno tőle.
2022. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kockáztasd te a gyereked életét akkor.
2022. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14 nem vált el, de biztos nem azért maradt vele mert szerette és biztos nem volt boldog(annyira) sem már vele.

Valószínű egyedűl nem tudott volna annyi mindent megadni nektek, a ti kényelmetekre ugymond FELÁLDOZTA magát, de lefogadom hogy nem egy boldog nő legbelül, csak próbál az lenni es azt mutatni a külvilág felé.



A lényeg, hogy nyugodt környezetbe nőjjön fel a gyerekem. Ez az ami számít es ezt akarom neki biztosítani.

2022. jún. 11. 11:54
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
Utolso, hidd el, nem tudod megadni neki, mert ez a ferfi bantalmazo. Ha valassal provokalod, becsavarodik, megorul, folyamatosan keresztbe tesz, lathatastol eltiltani nem tudod es egyedul fog vele maradni a gyerek es nem akadalyozhatod meg. Ha mindenkepp valsz, akkor figyelj hogy nagyjabol gyoztesnek erezze magat, koltozz a szomszed utcaba,kozos felugyelet akkor jon amikor akar, hogy erezze a kontrollt, keves, 15 ezer gyerektartast kerj, mert a penzre erzekenyek, olni kepesek erte, ne tudjon az uj pasidrol senki evekig, legfokepp ő mert bosszut all a gyereken keresztul. Tudom, mert en is megleptem. Ha nekimesz, eltapos, rohadt nagy harc lesz evekig, bedurvul az ugy, folyamatos feljelentgetesek, ugyvedeknek milliok. Ha engedekeny vagy, magara fog koncentralni, van ra esely hogy lesz egy uj noje, csaladja aki eltereli a figyelmet, esetleg el is koltozik miattuk es igy jobban megszabadulsz tole.
2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Kár az időt húzni!Ez egy idegbeteg f@sz!Es jobb nem lesz.
2022. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudtàl ilyen idegbeteg nőt elvenni aki indulatkezelèsi problemaval küzd? Altalaban az alkoholistàk ilyenek. Küldd el pszichotheràpiàra ès mondd meg neki hogy kezeltesse. Adj ultimàtumot neki. Mi ooozza ezt, munkahelyi problema vagy egyeb? Azon kellene vàltoztatni. Mkndd meg neki ha nem valtozik otthagyod ,keressen olyan pasit aki ezt eltűri. A gyerekre nagyon vigyàzz
2022. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

" 15 ezer gyerektartast kerj, mert a penzre erzekenyek, olni kepesek erte, ne tudjon az uj pasidrol senki evekig, legfokepp ő mert bosszut all a gyereken keresztul. "


15 ezer semmi.

Semmiképpen se bújkáljon, egy napot sem, nem hogy évekig.

2022. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!