Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor mindenképp válás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mindenképp válás? A kisbabánk előtt kiabált, rugdosott tőrt zúzott. Mondtam hogy ez válás, igerte hogy nem fog megtortenni , de most ugyanaz, a kicsi 1évesünk már ordított annyira félt .

Figyelt kérdés

Tehát kértem többször is hogy halkan beszéljen a kicsi előtt,de nem tette hanem kiabalt és csapkodott, vagy épp belerugott vmibe.

Persze sírt szegeny baba. Mondtam hogy én elválok mert nem akarom hogy így nőjön fel a kislányunk.

Megigerte tobbet soha nem fog.

De megint megtörtént, és a földre hajított egy tányért mivel én veletlenul eltörtem kedvenc vmilyét

A kicsi előtt viselkedett így.

Hat nagyon megijedt szegeny , ordított, sírt, gyorsan kivittem, persze megint elkezdett bocsánatot kerni es tobbet soha nem fordul elő.


Én ugy erzem , de nem tudom ha valós a megérzésem, hogy most tudja hogy tenyleg elhagynám, ezért lehet abba is hagyja.


De ha esetleg vmi kozbejönne hogy nem tudnék elvállni, és tudna hogy nem hagynám el, akkor lehet ujra elkezdődne a csapkodás?


2022. jún. 11. 00:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

14,

Nem tudom, h miért kell ennek örülni. Anyád megalkuvó volt és te is az lettél.

2022. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináltál vele, hogy így felidegesítetted? Mert a semmiért senki sem viselkedik így. :) Erről írj szerintem.
2022. jún. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%
Rengeteg idegbeteg ember van. Sajnos kicsi az esèly hogy javulni fog. A kicsinek is nagyon rossz lehet jogy tör zùz az anyja. Ha ebben nő fel akkor ijedős lesz. Ha elvàlsz mèg akkor sem biztos hogy nàlad helyezik el a gyereket mert pici mèg. Ès amikor nàla lesz ès te nem leszel ott akkor is ugyanezt fogja csinàlni. Kèrdezd meg tőle hogy mièrt ilyen ideges?Eddig nem volt az? Segìtesz neki a haztartàsban? Lehet hogy tùl sokat van otthon egyedül a gyerekkel ès megzakkant. Sok nő gyes alatt lesz ilyen. Mond meg neki hogy ha hazamèsz atveszed tőle a gyereket ès nyugodtan kapcsolòdjon ki, vagy vidd el valahovà kettesben ès vigyàzzanak a nagyszülők a gyerekre pàr òràt.
2022. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!