Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor mindenképp válás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mindenképp válás? A kisbabánk előtt kiabált, rugdosott tőrt zúzott. Mondtam hogy ez válás, igerte hogy nem fog megtortenni , de most ugyanaz, a kicsi 1évesünk már ordított annyira félt .

Figyelt kérdés

Tehát kértem többször is hogy halkan beszéljen a kicsi előtt,de nem tette hanem kiabalt és csapkodott, vagy épp belerugott vmibe.

Persze sírt szegeny baba. Mondtam hogy én elválok mert nem akarom hogy így nőjön fel a kislányunk.

Megigerte tobbet soha nem fog.

De megint megtörtént, és a földre hajított egy tányért mivel én veletlenul eltörtem kedvenc vmilyét

A kicsi előtt viselkedett így.

Hat nagyon megijedt szegeny , ordított, sírt, gyorsan kivittem, persze megint elkezdett bocsánatot kerni es tobbet soha nem fordul elő.


Én ugy erzem , de nem tudom ha valós a megérzésem, hogy most tudja hogy tenyleg elhagynám, ezért lehet abba is hagyja.


De ha esetleg vmi kozbejönne hogy nem tudnék elvállni, és tudna hogy nem hagynám el, akkor lehet ujra elkezdődne a csapkodás?


2022. jún. 11. 00:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha el tudod tartani a gyereket egyedül, akkor 100% válás.
2022. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb nem a tányért fogja csapkodni a földhöz, hanem téged! Ez egy nagyon rossz jel! Én a helyedben gyorsan döntenék. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek!:(
2022. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem fogja abba hagyni. A következő lépés nem a tányér törése lesz, hanem te.
2022. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
és hogy tudtál egy ilyen idegbeteggel gyereket csinálni?
2022. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


A kérdés az enyém. Ugyanigy kezdodott,mint amit leirtal..eloszor csak tanyer,telefon foldhoz vagas..utana fal beutes,aztan en,mintha az en sztorim olvasnám.. hatha te erosebb vagy es neked hamarabb sikerul meghozni a vegleges dontest.

2022. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Felőlem a saját életeddel csinálj azt, amit akarsz, de a kicsit ne tedd ki egy agresszív, bántalmazó "apa" cselekdeteinek!
2022. jún. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos bevalasztottal egy idegbeteg ferfit. Nalunk is ez volt, ettol nem tudsz megszabadulni. Ugyanis ahhoz nem eleg rossz hogy eliteljek, tavoltartast kerj ra, sot valszeg kornyezete normalisnak iteli. Igy valas utan a lathatason a kicsi egyedul lesz az apjaval kiszolgaltatva neki. Ha az apa rosszindulatu, befolyasos is, meg lelkileg ki is csinalhat majd minden hibadat ellened forditva, magat jonak mutatva el is perelheti toled a gyereket, nem egy ilyen volt mar. Ettol nem szabadulsz, mig meg nem nonek a gyerekek. Valassal csak agresszioja no majd, evekig tarto fenyegetes, pereskedes. Nem lesz nyugta a kicsinek. En azt javaslom huzzad a valast ameddig lehet, legalabb 12 eves koraig, addig szinlelj es szolgald ki ezt a barmot, probalj segiteni neki, de nagyon figyelj arra hogy barmikor durvulhat es megis valhattok, szoval gyujts bizonyitekokat ellene, video stb, a magad lelkiallapotara, imidzsedre figyelj. Legyen munkad, add 2 evesen bolcsibe es ne szulj meg egyet. Tegyel felre penzt, fektesd magadba, fogorvos, szakma, nyelvvizsga stb. Kulsod legyen rendbe, szerezz tamogatokat, mindig lassak jo anya vagy. Én 6 evet vartam a valassal, sajnos az imidzsemre nem figyeltem es bizonyitekokat nem gyujtottem ellene, igy majdnem el is vette a gyereket, mert o igen. Heti valtassal megusztam, de meg most is felek tole. Alig varom h a gyerekek 16-18 evesek legyenek es kikuldom oket kulfoldre. Az ilyen pasik agymosok is es ugy nevelik a gyereket hogy turjek a bantalmazast, folyamatosan edukalni kell a gyereket pszicho konyvekkel hogy amikor eljon az ido, felismerje magat es merjen lepni.
2022. jún. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék ilyen idegbeteggel együtt élni, ugyanakkor ez a te életed. Hogyha látsz esélyt változásra, a barátod hajlandó pszichológushoz menni, nálad még nem telt be a pohár, akkor egy próbát megér. Ha viszont csak igérget, akkor nem várnék, mert semmi se fog változni.
2022. jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a legszomorúbb, hogy az ilyen férfiak nem is tudják magukról, hogy idegbetegek! Azt hiszik ők a jóarcok a történetben és csak kicsit hibáztak, amiről a másik is tehet!


És visszakerülnek a társkereső "piacra", hozzánk.. Meghallgatjuk milyen szemetek voltatok ti exek, hogy a legrosszabbat hoztátok ki belőlük, és mi is belekerülünk ugyanabba, amiben ti voltatok. Kellene valami nyilvántartás az ilyesmire, mert a történtek tizede kerül csak rendőrségre, a többi bántalmazás szépen elfelejtődik és újra és újra előjön minden nőnél.. Pedig ha tudnánk..

2022. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Az én apám nem ment el a végletekig, de ő is csapkodott kiabált, a kutyánkat bántotta, vagy anyát is meglökte.

Hűtlenség miatt váltak el végül 13 év után, de a mai napig sajnálom, hogy nem tették meg korábban.

Fontos hallgatni az intő jelekre. Egyszer már mondtad hogy válsz, de nem gondoltad komolyan és ő sem vett komolyan. Most másodjára is eljátszod ezt, abban reménykedsz, hogy változni fog, pedig eddig sem tette.

2022. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!